Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi a véleményetek a motorosokról?

Figyelt kérdés
Úgy álltalába, valamint mi tetszik jobban, ha szépen megy valaki, vagy ha húzza neki.
2010. jún. 23. 12:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatra nem valók, azt tapasztaltam. Házasság, gyerek után sem változott meg a férjem, a bulik, a motorozás volt az első..elváltunk:(
2010. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Illa-berek, nádak-erek.

A motorosok jó emberek.

2010. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy megvannak köztük is a normálisak, és a linkek. Nem lehet általánosítani. Az én férjemnek 1000-es sportgépe van, és minta apa, minta férj! :) A mi társaságunkban főleg sportmotorosok vannak, és semmi rosszat nem tudnék rájuk mondani. Pályán száguldoznak, az utakon igyekeznek normálisan közlekedni. Arról nem ők tehetnek, hogy egyesek már attól betojnak, ha egy motor elhúz mellettük. Én is motorozom, és tapasztalatból mondom, ha megállnuk a zebránál, szinte könyörögni kell a gyalogosoknak, hogy menjek át nyugodtan, megadjuk az elsőbbséget.
2010. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

jaj:x:x:x

hat en imadom:d

hat ha a masikok az uton nezik a motrosokat es azt varjak hogy lassan mennyenek...:-j

mivan??mar mindenki szar scooterekkel kene jarjon??

en speciel a crossokat imadom:D

sok crossos, atv-s haverom van...es kepzeljetek nem vaganykodnak vele...hanem annyi hogy elvezik hogy motrozzanak...:-j

nem mindenki a vaganysagert csinalja...

na de szoval imadom a motrosokat...:D

2010. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Az én véleményem is az, hogy városban inkább lassan. Legalább többet látnak :))

Kintse szoktam húzni a gépnek, max kigyorsitáskor. Figyelni kell főleg ilyenkor mert a földeken folynak a munkák, és zavarhatják az őzeket vagy fácánokat :)

2010. jún. 23. 16:55
 16/17 anonim ***** válasza:
És még figyelmes is...:D:D:D
2010. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
a motorosok nagy része főleg a robógósok gyökerek, zümmögtetik a kávédarálójukat és menőnek hiszik magukat. én jobban szeretem ha ki van mind a 4 kerekem (kocsi)
2010. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!