Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi a véleményetek a motorosokról?

Figyelt kérdés
Úgy álltalába, valamint mi tetszik jobban, ha szépen megy valaki, vagy ha húzza neki.
2010. jún. 23. 12:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
mi kellene, hogy legyen? Van egy drága motorjuk ezért feltételeznék, hogy másra is van pénze? Nagyot lehet esni azzal a szarral..
2010. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem szeretem ha valaki össze vissza motorozik, használja arra amire való közlekedésre....
2010. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

kihalt úton mehet 1000rel,de azért utakon nem árt,ha betartja azokat a bizonyos korlátokat.

Nekem bejönnek a motorosok.

17/L

2010. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Belőlem semmi extra érzést nem vált, és soha nem is váltott ki ha megláttam egy motorost. Úgy, mint nem bukok jobban a rendőrre, katonára, tűzoltóra stb...sose értettem meg ezeket a dolgokat, hogy miért vonzóbbak az ilyen férfiak. Nekem van egy aranyos vőlegényem, aki egyik kategóriába se tartozik, vele tökéletesen megelégszem. :)

20/L

2010. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Én valamiért imádom a motorokat/autókat. És imádok motorozni is. Az nagyon jó érzés,ha megyek a járdán,és az úton jön 1 motoros,és kicsit felpörgeti a motort :D és áhhh :D Imádom :D
2010. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ha szépen megy. speciel nekem azt tükrözi hogy tudja mire való a motorja ha rendesen megy.
2010. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
az jó érzés ha megy és felpörgeti a motort? miért? mert vagánykodik, és játsza az eszét előtted? ez jó? nem lehet nehéz téged az ember ujja közé csavarni...
2010. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kihalt úton mehet 1000-rel? pff milyen duma ez, ott is összetörheti magát, egy kátyú is megdobhat úgy, hogy pofára essen az illető Imádom az autókat, motoros barátaim is vannak, de attól nem lesz vagányabb valaki, ha húzza neki. Egyértelműen az tetszik, ha normálisan megy vele, legyen felelősségtudata!
2010. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Főleg, ha ülnek mögötte...
2010. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Most motorokról beszélünk???Vagy a városban szarakodó kis kávédarálókra? Mert az szerintem hót béna, az nem motor!!!!

A motor egész máshol kezdődik:D Amúgy hallomásaim szerint a csajok szeretik a motoros srácokat, akiknek "igazi" motorjuk van:D

2010. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!