Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondhatnek meg a paromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondhatnek meg a paromnak?

Figyelt kérdés

2 eves gyermekunket az autoba elore ulteti a parom. Azt mondja orul neki a gyerek es latja hogy boldog. En pedig mint anya, hatul ultem egyedul. Hiaba mondom neki, nem megfelelo sem a gyerekules, pici gyerek nem ulhet elol. Megmondtam amig nem tesszuk vissza az igazi gyerekulest ami biztonsagos, melyben pici baba koratol mellettem ult hatul, addig nem ulok be az autoba. De o viszi egyedul is es mennek.

Mivel gyozzem meg az apat h ne tegye ezt mert nem jo ?


2018. szept. 22. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Majd egy esetleges halalos kimenetu baleset utan (amit o tulel, a gyerek mar nem), magyarazhatod neki. Addig ugyse erti meg az ilyen fogyatekos.
2018. szept. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Feljelentheted a gyámügyön gyerek veszélyeztetéséért. Megteszed?
2018. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kb masfel honapja van igy, probalom neki mindig mondani h nem elol van helye a picinek.
2018. szept. 22. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Elvileg ülhet elön is, ugyanúgy gyermekülésben, megfelelően rögzítve, menetiránnyal megeggyezően. Nincs korhoz kötve, hogy 3 év alatt nem lehet. Még babahordozót is lehet oda kötni, de mivel az menetiránnyal ellentétes, nem lehet azon az oldalon légzsák, vagy ki kell kapcsolni.

Ettől függetlenül tény, hogy biztonságosabb lenne hátul.

2018. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszonom valaszotokat. Ha en mint anya is utaznank kozosen, termeszetes hogy a baba ugy mint ezekelott, hatul ul mellettem, es egy vitat is melloznenk.

Es nem irtam, elol nem is gyerekulesben viszi, hanem az csak egy ulesmagasito, ami csak a gyerek alatt van, oldalon , hatul semmi.

2018. szept. 22. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Jó hát az ülésmagasitó tényleg nem megfelelő. 2 évesnek meg gyerekülés kell akár elön akar hátul utazik. Lehet erre kellene inkabb rávilágítani, hogyha már ott akarja mindenáron utaztatni, akkor legalább a lehető legbiztonságosabb legyen.

De azért megjegyezném azt is, hogy a 2 éves már nem baba, és ülhetnél te is elől, nem kell mindenáron őrizni a gyereket. Lehet hogy valahol itt gyökerezik a probléma nálatok, hogy túlságosan a gyerek bűvkörében élsz, azért "lázad" így a párod.

2018. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Látom leesett, hogy nem neked kell addig nem beülni, míg nem biztonságos :D

32/f

2018. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, ha tényleg baleset történik... Hátul biztonságosabb.
2018. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2018. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!