Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki, vagy tök feleslege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki, vagy tök felesleges volna?

Figyelt kérdés
Nem régóta ismerjük egymást, randizgatunk, de ő most elutazott 2 napra bulizni vhova a Balaton mellé bulizni, elvileg holnap jön is vissza. Tegnap is együtt voltunk este, tök jó volt:) - írjak neki vmit? Igaz nincs semmi mondandóm, max hogy érezze jól magát vagy vmi, bár azt is inkább csak azért hogy gondoljon rám, és ne csináljon semmi "meggondolatlan"
2010. jún. 22. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, néha jó a barátnő nélkül, csak a barátokkal seggrészegre inni magad.
2010. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem írhatsz nyugodtan, én írnék :)
2010. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jah 22F vagyok...és 2szer randiztunk teszem hozzá...
2010. jún. 22. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha írnál :)
2010. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem írj.:)
2010. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát de még csak 2X randíztunk...nem a az a jó ha nem kommunikálunk mindig, van 1 kis szünet, hiszen tegnap együtt voltunk, ráadásul megfolytani sem szeretném....holnap meg mindenképpen felhívnám este...
2010. jún. 22. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem írj neki valami kedveset ami megmosolyogtatja, jó az ha tudja gondolsz rá :)
2010. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!