Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki? Vagy inkább ne....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki? Vagy inkább ne. Felesleges volna?

Figyelt kérdés

Ma délután egy lányt, aki tetszik, lekísértem a buszra, meg is vártam míg elment, integettünk miegymás. Holnap újra találkozunk, sőt csütörtökre moziba szeretném hívni.


Túlzás lenne ma este még ezenfelül írnom neki üzenetet, hogy holnap délelőtt ha van kedve várjon meg?


Semmiképpen nem akarok nyomulós és "kullancs" lenni...


2010. ápr. 26. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem írj. (: kölcsönös a vonzalom?
2010. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Semmiképpen nem akarok nyomulós és "kullancs" lenni..."


akkor ne írj neki, vazze.

2010. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lassan nyomulj :) Szeretik ha udvarolsz nekik :)
2010. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
írj neki. biztos örülni fog.
2010. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ő is kedvel örülni fog neki.

Én például örültem mikor irt a srác és nem vettem nyomulásnak. :D

2010. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hogy is mondjam....ha kettesben vagyunk, jól elvagyunk. Viszont neki van egy szétesőben lévő kapcsolata. Nagyon nem akarok belekontárkodni, nyomulni meg még úgy sem....ezért is vagyok óvatos.


Amúgy csak annyit írnék, hogy várjon meg délelőtt, hogy együtt menjünk suliba.


Ez így gáz?

2010. ápr. 26. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg van pasija ne kontárkodj bele a dolgokba.Mondjuk ha már moziba mentek kettesben, akkor biztos szar kapcsolata lehet a csajnak.
2010. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A moziba voltunk már, de a mostani meghívást úgy is visszautasítja....itt igazából a meghívás ténye az ami számít!
2010. ápr. 26. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!