Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki sms-t, vagy teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki sms-t, vagy teljesen felesleges volna, esetleg még papucsnak gondolna miatta?

Figyelt kérdés

Szóval annyi a lényeg, hogy személyesen nem mertem bevallani a dolgot, (hogy szeretem nyilván) pedig kérlelt, hogyha bármi nyomja a lelkem, mondjam el, de én nem tettem....majd valamivel később már MSN-en benyögtem, hogy valamit mégis beakarok vallani neki.


Elég gáz, tipikus pasis viselkedés.


Érdemes ezért írnom neki, hogy ne haragudjon, amiért ilyen hülyén jött ki ez az egész (hogy személyesen nem mertem, csak MSN-en, de még ott is csak azt, hogy majd beszélnünk kell...)


Vagy ha írok, azt gondolja, hogy papucs vagyok, meg hogy ilyen aggódós, agyalós?


Vagy várjam ki azt a napot, amikor mindent megbeszélhetünk, és ne írjak neki?


?


2010. máj. 3. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
személyesen mondd el.
2010. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azt írnám meg neki, hogy szeretem, csak azt, hogy miért MSN-en ilyen hülyén jött ki ez a "majd valamit be kell neked vallanom" dolog....
2010. máj. 3. 20:43
 3/5 anonim válasza:
személyesen mondd el, az én barátom is így tett :) és szerintem ne írj neki sms-t ha csak annyit írtál, hogy beszélni akarsz vele.. ha te is tetszel neki, akkor levágja, és várni fog arra, hogy találkozzatok
2010. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne halogasd, és ne reagáld ennyire túl a dolgokat, egyszerűen légy határozott...
2010. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tehát egyértelműen felesleges volna amiatt magyarázkodnom, hogy személyesen miért nem voltam elég "tökös", MSN-en meg miért hoztam fel, hogy majd valamit meg kell beszélnünk?
2010. máj. 3. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!