Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » öngyilkosság vagy "szihológus"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

öngyilkosság vagy "szihológus"? Vagy majd egyszer én is eljutok odáig?

Figyelt kérdés

nem merek kezdeményeni olyan lányoknál akik nekem tetszenek,csak akiktől úgy nem akarok komolyabbat csak sexet mondjuk...

nem vagyok terhes nem ettem bauxit levest,medvedisznó sem vagyok,nem rossz helyen keresgélek stb....


2010. jún. 22. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
pszichológus.
2010. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fusztrál hogy 22évesen még csak egy kapcsolatom volt,az is csak 2 hetes bár sex volt...ma meg már szinte ciki hogy nem kúrok agyba főbe.
2010. jún. 22. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Miért lenne ciki, hogy nem mentél végig mindenkin? Elég gáz, ha te is ezt gondolod,az meg, hogy nem mersz kezdeményezni részben a te hibád.

Nincs kapcsolatod, nagy úgy majd lesz nem kell görcsösen akarni...és ezért akarsz öngyilkos lenni,hát csak gratulálni tudok, sok halálos beteg ember örülne,ha még élhetne pár napot,úgy látom nem vagy teljesen tisztában az érték rendekkel, menj el minél elöbb orvoshoz!

2010. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne legyél öngyilkos, nem éri meg.

Ne érdekeljen mi a ciki, az érzelmek nem évekre kiszámolva jönnek.Ne tedd túl magasra a lécet, gondolom ahogy te se vagy adonisz a lányok jó része se cicababa. próbálj meg csendesebb lányokkal próbálozni.

Valamint jöhet a szihomókus is. de a problémákat TE oldod meg akkor is.

2010. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát de inkább az a baj hogy jó a külsőm és feszéjez hogy sokan néznek emiatt.köszönöm a válaszokat,amúgy szerintem már másokban is felvetődött amit a kérdésben leírtam,akkor miért ba ha őszintén kiírtam,ja hogy manapság már őszintének lenni is untrendi.
2010. jún. 22. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:

sztem meg bizony terhes medvedisznóember vagy aki bauxitfőzeléket evett. :D és rossz helyen keresgélsz. :)

Babi néni

73/N

2010. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!