Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit érez! Lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érez! Lehet még esélyem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

ELöször is..volt egy közös baráti körünk, ott ismertük meg 1mást. Rengeteget lógtunk eggyütt (nemcsak mi ketten hanem a többi ember is)persze beszélgettünk is(amit ráadásul ő kezdeményezett, ja és amikor egy srác megölelt akkor féltékenyen nézett ránk ) , ugy vettem észre h tetszem neki, mellesleg nekem is bejött..így teltek a napok és azon kaptam magam, h szerelmes lettem belé. (nem vagyok biztos abba h szerelmes volt belém, de vmilyen szinten biztos szeretett ez 100%). A Baráti körünkből egy-két ember azt terjesztette h én járok a sráccal ami nem igaz..én persze ellenkeztem h ez nem igaz..ő nem.Késöbbiekben már elhidegültem a csapattól és már nem kedveltek, bemesélte a többi srác neki h én milyen vagyok (negatív irányba )meg stb. Eltelt kb 1év. Persze néha véletlenül összefutottunk és akkor is lenem vette a szemét rolam arra a pár mp-re sem. Valamelyiknap találkoztunk egy fesztiválon ők felléptek és akkor is táncközbe nézett énis őt, tehát szemeztem vele. Vége lett a műsornak. Jöttünk kiaz ajtón, ő ott volt a szüleivel, minden eggyes mozdulatomat figyelte. Pont a családja mellet áltunk, és a srác akkor is nézett folyamatossan, még akkor is, ha odanéztem és elfordítottam a fejem. Kellemeset csalódtam de mégis fájdalom lappangott bennem.

Ez miatt egyre jobban érzem h szeretem..


Mit tegyek?


2010. jún. 22. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Lgegyszerubb ha meprobaod felvenni vele a kapcsolatot es kiderited mi is a helyzet esetleg bevallod neki h mit erzel...
2010. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fizikai vonzalmat
2010. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van esélyem nála?
2010. jún. 22. 22:02
 4/7 anonim válasza:
Szerintem azt, hogy wan-e esélyed nála tőle kérdezd meg. :) Weddfel MSNre wagy nemtudom.. walahogy wedd fel wele a kapcs.-ot! Sok sikert! (:
2010. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem van esélyed nála,csak egy kicsit lefékezte a többiek véleménye. Szerintem is vedd fel vele a kapcsolatot,és ha akar valamit,utána úgy is lép. :)
2010. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a leirtak szerint biztos van eselyed näla csak az a kerdes h milyen esely......vagy csak sex-et akar vagy komolyabbat,szerintem is probalj kapcsolatba lepni vele valamilyen modon es probald meg megismerni, ha egy honapon keresztul randizgattok es azt lätod rajta h nem csak "azon" jär az agya akkor van ertelme.

23/F

2010. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mindenképen mond el neki mit érzel:D

szerintem nincs mitöl tartanod =]

16L

2010. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!