Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagáltam túl? Hogy viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagáltam túl? Hogy viszonyuljak a páromhoz ezután?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már tini, elváltam, most (azt hittem)újra szeret valaki. A párom közölte, egészen addig, míg meg nem ismert, nagyon csinos és nagyon művelt barátnői voltak. Kvázi én vagyok a kivétel. Diplomás, tanult nő vagyok, külsőleg átlagos, de ez akkor is rosszul esett.Hogy kezeljem ezt a kapcsolatot?Szeret egyáltalán?Mert én nem hiszem.De azt sem tudom elképzelni, mire kell neki egy csúnya és buta nő...
2010. jún. 22. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok vagytok együtt?Lehet,hogy félre ismerted.Nekem is rosszul esett volna.Szerintem csak kérdezd meg tőle,hogy nem tart téged okosnak vagy csinosnak?És miért,mi alapján?
2010. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
9 hónapja ismerem.Úgy éreztem, "különlegesnek" tart, szeret-kíván.Velem tervezte a jövőt...állítólag.
2010. jún. 22. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kellett volna megkérdezni, hogy akkor miért vagy velem???
2010. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már mindegy.magyarázkodás, az nagyon megy...
2010. jún. 22. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem. Ha eddig tudta milyen vagy, akkor miért volt veled eddig és miért hitegetett??:S

SZerintem hagyd a francba, mond meg neki,hogy keressen egy ostoba plázakurv..t.Ha az neki jobb.

Te jobbat érdemelsz,mint egy ilyen tahót!Már bocs, de az.Akkor miért volt veled eddig?:S

2010. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez fáj csak nekem is, a hitegetés. Nem vagyok már tizenéves, sok gondom van, nem akarok még folyton megfelelni valakinek, akinek úgyse lehet.Nincs önbizalmam, de sztem van olyan pasi, aki büszke lenne, hogy ilyen barátnője van.Csak most még rosszul esik...
2010. jún. 22. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Ha nem kötődsz hozzá érzelmileg annyira, akkor talán lehet, hogy ki kellene lépni ebből az egészből. Hagyd a francba az ilyen görényt!

Sok szerencsét!

2011. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!