Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fog még keresni? Milyért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még keresni? Milyért tehette ezt? Lesz még folytatás? Vagy hívjam én fel elsőnek? Lehet ez aféle szerelem elsőlátásra?

Figyelt kérdés
Elmesélem az elejétől a történetet! Buli volt nálunk mert tesómnak szülinapja volt. Eljött tesómnak pár haverja is és tesóm legjobb bnője és a lánynak a barátja is ott volt. Amikor megláttam őket megtetszett elsőre egy fiú ,kiderült h az a fiú nem más mint sem tesóm legjobb bnőjének a barátja próbáltam nem nézni rá de nem ment. Próbáltam bebeszélni magamnak , h hagyjam mert van bnője...De amikor megcsókolta a srác előttem a bnőjét és végig engem nézett csók közben akkor már sejtettem , h viszont tetszem neki , de nem hittem el...Erre behívtam h segítsen nekem megkeresni vmit és megölelt elmondta , h nagyon tetszem neki(közben a bnője kinnt volt az udvaron a többiekkel)és én mondtam h de mi lesz ha bnőd megtudja? azt mondta h amiről nem tud az nem fáj és erre megcsókolt:) Én nagyon örültem neki meg minden és elkérte a számom azt mondta h majd felhív és szeretne velem találkozni úgy , h a bnője ne legyen ott. eltelt 3nap de még nem keresett!!:( Nem tudom , h mit kéne csináljak:( Nagyon mély nyomot hagyott bennem a srác...Szeretném ha látnám meg nem jó nélküle
2010. jún. 22. 16:18
 1/7 anonim válasza:
Nem olvastam el de a válaszom nem :D
2010. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NE menj bele! Ha ezt a barátnőjét megcsalta, lehet téged is ugyanígy megcsalna... hagynám, főleg h bnője van!!!!
2010. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

sztem nem érdemes egy fiú miatt megrontanod a kapcsolatod egy csomó emberrel.

ha az a csaj a nővéred barátnője . akor szerinted meikőtök oldalára áll majd?

komolyan megér ez ennyit?

2010. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nincs más mit tenned,várnod kell!

HA tényleg érdekled,keresni fog.


mondjuk..nemtudom az hogy fog kijönni,hogy elszeded a tesód legjobb barátnőjének a pasiját,de ha téged választ,akkor az ő dolga :)

2010. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Ha hív akkor hív ha nem akkor nem. Én nem bíznék meg olyanban aki eleve csalja a barátnőjét olyan mondattal hogy "amiről nem tud az nem fáj" de ha csak le akarsz feküdni vele akkor hajrá. Én annak a fiúnak a barátnőjét sajnálom.
2010. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elolvastam.

NAÍV VAGY. Bocsánat, hogy a lelkivilágodba tiprok, de muszáj. Pontosan látszott, mennyire vagy beindulva, ezt kihasználni nem nagy művészet, bár gerinctelenség.


2. Miből gondolod, hogy ha összejönnétek, nem csinálná ugyanezt a TE hátad mögött?


Egy gerinctelen gyerek elkapott egy könnyű prédát valami házibulban. Ennyi történt, és ha jót akarsz magadnak, és nem szeretnéd végigszenvedni a következő 1.5 évet, akkor nem kezdjél ezzel a sráccal.

Hidd el, és is voltam hasonló szituációban (nem volt mondjuk barátnőm), bár nem vagyok rá büszke.


22F

2010. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? látom hogy régi kérdés de azért érdekelne
2012. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!