Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Mi lenne a megoldás? Már nem szeretem a férjem, már rég nem. Úgy gondoltam elleszek vele valahogy, eléldegélek mellette. De mikor a szexre kerül a sor nem megy. Egyszerűen alig tudok vele szeretkezni, még a könnyem is folyik. Nem veszi észre, mert sötét van. Úgy érzem nem bírok így tovább élni, de bántani se akarom. Mit tegyek?
2010. jún. 22. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod, hogy mit kell tenned.
2010. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, akivel teljesen hasonló a helyzet.

Ha nem működik a szex és mondjuk felnézni sem tudsz rá..vagy ilyesmi, meg az hogy a könnyed is folyik...ezt nem lehet így folytatni tovább...Gyerek nincs ugye?

Vajon lehet szeretni vkit életünk végéig?

2010. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy elkullogtok tanácsadásra, vagy válóper. Lehet választani.
2010. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!