Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja szakítottam a barátommal, azt hittem, már kihevertem, de csak most jöttem rá, hogy mennyire is hinyzik. Alig tudok másra gondolni, látni akarom. Mit tegyek?
2010. jún. 22. 15:08
1 2
 11/14 anonim válasza:
Pontosan! :) (az első 21:26os voltam) :)
2010. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Timi: ) ***** válasza:
: ) én meg a 2. : D 23/L
2010. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én meg csak 13/L de nagyon érett :)
2010. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem szeret, ez volt az ok. Ezen nem tudsz változtatni. Ne fuss utána, mert azzal csak megalázod saját magadat.

Legyél a barátokkal, menj el bulizni. A lényeg hogy a lehető legkevesebbet legyél egyedül, főleg egyedül a szobádba ahol magadba tudsz roskadni.

Ha nincs senki akivel tudsz lenni, menj el sétálni, bármi, de ne gondolj rá. Ne hallgass lelkis zenéket, hanem vidám bulizós pörgős zenét. Olvass bármit, de ne gondolj rá.

2010. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!