Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja szakítottam a barátommal, azt hittem, már kihevertem, de csak most jöttem rá, hogy mennyire is hinyzik. Alig tudok másra gondolni, látni akarom. Mit tegyek?
2010. jún. 22. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szerezd vissza, hivd fel, találkozzatok...

de nem értelek..hogy tudtad elhagyni ha szereted???

nagyon gáz vagy

2010. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
most akkor el akarod felejteni, vagy látni akarod?
2010. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
NEm én szakítottam vele. Látni akarom, de tudom az nem megoldás, hogy követem, meg nyomozgatok utána, ezért akarom elfelejteni.
2010. jún. 22. 15:16
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért szakított veled?
2010. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
lődd le, terhes vagy
2010. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mert nem szeret.
2010. jún. 27. 20:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Ülj be egy olyasmi memóriatörlő gépbe, ami a Felejtés bérében volt.
2010. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Lődd le és a börtönbe elfelejted
2010. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Mivel senki sem ír normális választ,én írok.

Ha ő azért szakított veled mert nem szeret, hiába szeretnél még járni vele ha ő nem akar.. Először is kérdezd meg tőle miért szakított veled, mit rontottál el ami neki nem tetszett és hogy tudod jóvá tenni, esetleg miben változz meg? ha azt mondja hogy már nem akar többet járni veled nincs mit tenni:S ... elfelejteni úgy tudod hogy a haverokkal elmész valami jó helyre ahol sok jó pasi van és szedj fel egyet! :)

2010. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Timi: ) ***** válasza:

Szerintem ha ő már nem szeret,hagyd,majd lesz más,tudom közhelyesen hangzik,de tényleg így van.Amelyik szekér nem vesz fel azután ne szaladj!Beszéld ki magadból az érzéseidet egy bnőddel,esetleg sírj,az megkönnyít".Aztán egy jó kis buli,összejövetel,ahol van mód rá új srácokat megismerni és már nem is fog annyiszor eszedbe jutni az a fiú!Adj esélyt magadnak arra,hogy elfelejtsd.Ne zárkózz be,ne hívogasd,ne keresd,ha akar téged keresni fog!

Remélem segítettem vmennyire.

Timi: ) 23/L

2010. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!