Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz hogy az igazán jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy az igazán jól kinéző nőket csak pénzzel lehet megtartani?

Figyelt kérdés
FIÚK válaszoljanak
2010. jún. 22. 10:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Nekik a világ nem elég...
2010. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
30%

Hát sztem is meg jó külső is,a kettő együtt a tuti,meg tudj kommunikálni ez a TITKA.

De pénz meg külső az alap,te is kit nézel meg egy cicababát vagy egy átlag lányt én az előbbit,nekem számít hogy fullos legyen,ezért teperek karrieremben plusz az edzőterembe,mert nem elég egy fullos nőt felszedni azt meg is kell tartani.


22F

2010. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A randák azt mondják, hogy csak a belső számít, a szépek de hülyék meg azt hogy csak a külső. A valóság az, hogy mindkettőt figyelembe kell venni. Nem tudom elképzelni, hogy egy üresfejű bombázóval éljem le az életem, mint ahogy azt sem, hogy egy 100 kilós tök értelmes lánnyal. Sokat kell keresni az igaz, de meg lehet találni a középutat. Kinek-kinek igényei szerint. Nincs jó válasz.


Amúgy én is a vékony csajokat szeretem, de nagyon is érdekel mi van belül :)


29/F

2010. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ez rossz helyre ment, bocsesz :(
2010. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37%
IGEN... Lehetsz akármilyen szépfiú, ha csóró szakadt ruhákban járkálsz a kutya nem figyel fel rád. Ha a sunát nem tudod minden nap elvinni valahova, ami elit hely, és jól érzi ott magát, szintén baszhatod. Szar az élet, de ez van.
2010. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Jaja.

Ha nem fuvarozod a seggét jobbra-balra, előbb-utóbb megromlik a kapcsolat.

Mégpedig azért, mert mivel jól néz ki sok pali fog rá nyomulni, és tuti a tehetősebbek és fog neki tetszeni a BMW meg a nagy bulik meg egyéb...

Egyetlen dolog, amivel magadhoz tudod láncolni az szex:D

Legalábbis szerintem így mennek a világ dolgai:D

2010. szept. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nem. es hulye vagy hogy ilyen kerdest teszel fel. az igazan jo noket csak penzzel lehet MEGSZEREZNI. anelkul szoba se allnak veled.
2010. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
természetes
2010. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!