Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, mit tegyek? Szombaton találkoztam a barátnőmmel és annak a pasijával. Mikor a barátnőm kiment a mosdóba, a barátja elkezdet nekem udvarolni És szépeket mondani.

Figyelt kérdés
Én mondtam a pasinak, hogy álljon le! Aztán hozzám se szolt aznap. Másnap hívtam a bnömet de nem Vette fel. Átmentem mire kinyitotta de nem volt boldog. Kérdeztem hogy mi a baja? Mire kifakadt. Szemembe vágta Hogy mertem kikezdeni a pasijával. Én elmondtam neki az igazat de nem hitt nekem. Hétfő reggel láttam a fiút és fel is pofoztam hogy mekkora egy bunkó. De bnöm a mai napig nem áll velem szóba. Mit csináljak?
2010. jún. 22. 01:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10:30! Mennyire igazad van! Holnap talán megtudom hívni egy fajta ,,romantikus'' vacsira és akkor telóra felveszem. Köszi!
2010. jún. 26. 03:50
 12/15 anonim ***** válasza:

10:30-as vagyok. Ha megcsinálod, akkor óvatosan használd fel azt a felvételt, mert a szerelmes emberek (most a barátnődre gondolok) elég instabilan viselkednek ilyen helyzetekben.

Ha megmutatnád neki, akkor lehet hogy amiatt végérvényesen megutálna, hogy megmutattad neki a pasija igazi arcát.

Ha a felvételt elkészítetted szerintem tartsd meg, de ne szólj róla senkinek, és ne használd fel. Legalábbis egy darabig. Sokkal jobb lesz, ha a barátnőd önmagától jön rá, hogy micsoda görény barátja van.

2010. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hát én is gondoltam erre hogy óvatosan de inkább arra jöttem rá hogy inkább hagyom úgy ahogy van és magádól jöjön rá.

tegnap összefutottunk és elkeztünk beszélgedni erről arről, és akkor inkább ő maga jöjönn rá az egészre mint hogy én buktassam le a barátját:)

2010. jún. 27. 16:43
 14/15 anonim ***** válasza:
Valahogy lépned kell, mert legközelebb már egy randit egy csajjal, később egy kis csókót, aztán már egy egyéjszakást fog eltitkolni. Ha egy pasi szeret egy nőt, akkor max. megnézi a többit, de hogy kikezdjen velük...ott már valami nem stimmel. Akkor inkább menjen a farka után, de ha így megy, akkor a barátnőd lelkileg össze fog omolni, ha ezekre fény derül.
2010. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szóval ha MOST átvészeli magát ezen, hogy veled kikezdett, megelőzöd a többi fájdalmat neki, amin már garantáltan nem fog tudni átlépni.
2010. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!