Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, mit tegyek? Szombaton találkoztam a barátnőmmel és annak a pasijával. Mikor a barátnőm kiment a mosdóba, a barátja elkezdet nekem udvarolni És szépeket mondani.

Figyelt kérdés
Én mondtam a pasinak, hogy álljon le! Aztán hozzám se szolt aznap. Másnap hívtam a bnömet de nem Vette fel. Átmentem mire kinyitotta de nem volt boldog. Kérdeztem hogy mi a baja? Mire kifakadt. Szemembe vágta Hogy mertem kikezdeni a pasijával. Én elmondtam neki az igazat de nem hitt nekem. Hétfő reggel láttam a fiút és fel is pofoztam hogy mekkora egy bunkó. De bnöm a mai napig nem áll velem szóba. Mit csináljak?
2010. jún. 22. 01:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2%
Hívd fel a srácot és kérj bocsánatot, majd ajánld fel magad sexre!
2010. jún. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

próbálj meg vele még egyszer beszélni....nyugodt körülmények között, sőt ha úgy van a pasi is ott lehetne....

Én ezt csinálnám....

2010. jún. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit,vesztettél!Ha igazad van(márpedig itt miért hazudnál),elöbb utóbb kibukik.És akkor a barátnöd sírva könyörög a bocsánatodért!Most bámit teszel az árt.Várj és sértödj meg,hogy mit feltételez rólad!
2010. jún. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Így van , rá fog jönni hogy nagyot hibázott csak legyél türelmes.


Első:

ÁÁÁÁÁ mekkora poén... te kb hány éves vagy ?! Gondolom 10-nél nem lehetsz több legalábbis ez az "értelmes" válasz ezt tükrözi.

2010. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tényleg úgy kellene beszélnetek (nem MSN meg hasonlók), hogy ott vagytok mind a hárman. Talán azért nem hisz neked, mert a pasi hamarabb elmondta, és a barátnőd azt hiszi, hogy titkoltad a dolgot, azért nem mondtad el hamarabb (közben meg csak nem tudtad elérni). Sok szerencsét!
2010. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ekkora görény egy csávót! Kíváncsi vagyok, hogy az ilyeneknek milyen lelki világa lehet.

Gondolom veled régebb óta van barátságban a lány, mint amennyi ideje jár a fiúval. Ez idő alatt gondolom megismerhetett téged, és tudhatná, hogy ilyenre nem vagy képes. Éppen ezért a barátnőd szegénységi bizonyítványa, hogy inkább hisz neki mint neked.

Ahogy az előzőekben írták a kollégák, előbb utóbb majd a fejéhez kap a barátnőd, és majd ő fog bocsánatot kérni tőled. Ha ilyenre képes volt a srác, akkor hamarosan ki fognak ütközni egyéb jellemhibái is, amiket biztos észrevesz a barátnőd.

Amit tanácsolok: egy ideig ne keresd ő, várd meg amíg ő jelentkezik. Ha ezt kivárod, addigra le fog annyira higgadni, hogy tiszta fejjel gondolkozzon, és odafigyeljen arra is amit te mondasz, mert most láthatólag a lila köd még ott van az agyán.

Annak örülnék, ha írnál ide, vagy privibe, hogy mi lett az eredménye, mert kíváncsi vagyok.

Kitartás!

2010. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kösszönöm a válaszokat megpróbálom nem kereseni a bnöm társaságát...hát ha tényleg észhez kap:):S
2010. jún. 22. 12:13
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szemellenzős, nincs mit tenni. Várj, amíg az idő igazol.
2010. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves 10:30!

Már kétt napja nem beszéltem a bnömmel, és ma meglepetésemre

reggel olyan fél 10-körül a pasi csengetett. Én nem akartam be engedni de erőszakos volt! Azért jött el hogy bocsánatot kérjen és beismerte mekkora egy F*sz volt. Azt is elmondta hogy szerelmes belém és ott akarja hagyni a bnömet. Én meglepődtem hogy....Mivan? Meghívott egy kávézóba hogy higgattan beszéljük meg. Elmagyaráztam neki hogy nem akarok tőle semmit mert nem tetszik. Nagy nehezen fel is fogta, de megkérdem valja be ami történt a discóban, de arra a válasza az volt hogy soha nem valja be és amig nem valja be addig a bnöm nem szol hozzám! Majd még irok:)

2010. jún. 24. 01:49
 10/15 anonim ***** válasza:

10:30-as vagyok. Ez kemény, meglepő fordulat.

A helyedben megkérdezném a sráctól, hogyha ilyen kétszínű, akkor hogy várhatja el tőled, hogy járj vele.

Legközelebbi találkozótokra a helyedben vinnék diktafont és titokban rögzíteném a beszélgetést.

2010. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!