Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem igazán?

Figyelt kérdés

Van egy srác,iskolatársak vagyunk,nagyon jó haverok.

Nemrég olyan helyzetbe kerültünk (csók),hogy úgy gondoltuk jobb együtt.

Aztán kitalálta hogy nyár van nem akar kötött lenni de engem sem akar otthagyni. Folyamatosan meglep ajándékokkal,ha nem foglalkozik velem bocsánatot kér(?).

Ma beszélgettünk erről,felkerült az a téma,hogy esetleg csak szexelni akar.De nemtudott rá válaszolni (mellesleg féltékeny). Kaptam egy smst hogy mindennap máshogy vélekedik rólunk. Nemértem. Létszives segítsetek!


2010. jún. 22. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ezt a kérdést neki kéne feltenned
2010. jún. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én ha magamból indulok ki akkor csak sex!

De akkor nem féltékenykednék, bár én soha nem szoktam :O

2010. jún. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De egyszer aztmondja hogy nem azért,aztán pedig kétes válaszokat ad. Ennyire őrült dolog lenne nyáron egy kapcsolat?
2010. jún. 22. 01:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem ő téged akar...de a sexet is... és fél hogyha azt mondja h nem azt akarja, akkor várhat rá 1 évet...
2010. jún. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez kapcsolat? amúgy csak azért nem jártok nyáron, mert nem akar kötött lenni?:D mifajta kuttya ez?:O aki így gondolkozik az nem "KOMOLY". csak azért nem jártok nyáron, hogy ha jön egy másik bombázó aki pont az ő f*** verné ki azzal elballaghasson. ha közted és a sex között kellene választani akkor a szexet választaná.
2010. jún. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kétes válaszokat ad akkor kamillázik, tapasztalat, elég sokat kamuzok a csajoknak, és sokszor poénkodással terelem a témát
2010. jún. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy hátha evvel segithetek...
2010. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!