Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon szeret? Vagy csak játszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret? Vagy csak játszik?

Figyelt kérdés
Az exem ha buliba vagyunk,és meglát mással flörtölni egyből odajön és a barátnőimmel flörtöl,de mindig figyel...de a legutobbi alkalommal másnap írtam neki és gy csinál hogy hagyjak békén neki...mit szóltok mit akar?és jelzem h szeretne minden alkalommal valamit alakítani csak azt nem tudja hogyan...kérlek mondjátok el a véleményeteket!köszike előre is...puszi
2010. jún. 21. 22:10
 1/7 anonim válasza:
hát szerintem féltékeny..nem akarja ,hogy mással legyél.Szerintem valamit még érez irántad :P
2010. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kicsit olyan, mintha ezt mondaná: "Ha te így, akkor én is így!"

Járjatok más helyre szórakozni, ha zavar.

2010. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát nem tom mien barátnő az aki az exeddel flörtöl:S elsönek ez ütötte meg a szemem nekünk haverokkal alap dolog h másik exével sose csinálnánk semmit... Szal az elöttem szolot támogatom menjél más helyre az tuti ha akar vmit ugyis meg tod keres v üzen v vmi mert hiányzik nek ia jelenléted.
2010. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát köszi..az a baj,hogy ő mindig odajön ahol én vagyok...hát igaz hogy a csaj nem a legjobb barátnőm...de még mindig nem értem miért figyel?!s másnap meg egy"hagyjál" dumával leráz...:(de köszi a válaszokat:*
2010. jún. 22. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem, ha érzel még iránta valamit mert ő irántad tuti, akkor jöjjetek össze ujra!!! :-)
2010. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes rá időt pazarolni...főleg ha leráz egy hagyjál dumával...
2010. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Xaba89 ***** válasza:
feltunesi viszketegsege van!!! az en exem is ezt csinalta de miutan en is ugyanezt csinaltam mint o egy ido utan elmult neki es eszre vette magat... jah es ne erdekeljen h szeret vagy nem... az ujra kezdett kapcsolat olyan mint a kihanyt kajat megegyszer elfogyasztani...
2010. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!