Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret még vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés

3év után ki mondta az ex-em hogy vége ennyi volt helló szia !

Indokot is kértem :D és azt mondta hogy Buta voltam vele stb

Már lassan egy hete de még mindig szeretem és próbálkozom nála.. hogy vissza nyerjem a szeretetét mert nagyon szerettük egymást :( és nem jött vissza..

később utána jártam a dolgoknak és ki derült hogy tetszik neki egyik Évfolyam társa! csak az a probléma hogy én erről nem tudtam és a csaj azt mondta hogy bejön neki az a gyerek! de nem fog tudni vele összejönni mert a gyereknek nem jön be a ! én erre ideges lettem mikor kiderült hogy erre megy ki a játék és az előtt meg hitegetett a csaj hogy csak barátja! el ! majd közölte hogy hiányzok neki! és szeret! és bele ült az ölembe majd szájon puszilt. én mélyen a szemébe néztem kétségbe esve Hogy mi is van?mi ez. majd kicsit meg örültem hogy Talán szeret... majd ott beszélgettünk vidámabb lettem és láttam a kezén a gyereknek a nevét belevésve! tiszta fura volt mert a volt nőm nem volt ilyen!! típus hogy a kezébe karcoljon valamit is! majd ismét haza akartam indulni és nem engedett ismét és azt mondtam neki most mi a Célod B*-meg?:D azt azt mondta hogy Nem tudja mi van vele és kérdeztem hogy mennyire szeret? még És azt mondta 50% és akkor is elő vette a telefonját és az a gyerek volt a háttere én bebutultam és a csaj el röhögte magát látta hogy szarul esett nekem és azt mondtam neki jólvan Játsz anyáddal!! én Mentem és azt mondta hát oks . És jött egy sms-hogy holnap menjünk el egy közeli szórakozó helyre ami itt van a falunkba azt vissza irtam neki hogy minek hogy jobban bántson?? meg hogy a másikról beszéljen? azt ilyet irt hogy megpróbál nem beszélni róla de nehéz lesz hogy ne gondoljon rá! Azt akkor miért nem hagy békén hogy lezárjam a kapcsolatot szeret vagy bosszúból teszi vagy tetszik neki hogy futok utána ? vagy szeret csak idegesít? irja meg már valakii mit tegyek!!!!!? de szeretem is 23/f


2011. ápr. 16. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja,úgy tűnik alázgat a bige.
2011. ápr. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szwal mi a célja?:S
2011. ápr. 16. 01:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak játszik veled. Teljesen világos, hogy mennyire odavan azért a másik gyerekért. Te maximum addig vagy jó neki, ameddig össze nem jön a sráccal. Utána el fog dobni a francba. Ne hagyd ezt!
2011. ápr. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is lány vok... és hát nagyon úgy tűnik, hogy már nem szeret. Ő csak idegesíteni akar és megalázni:/

keress magadnak mást.

2011. ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!