Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vennétek 3. hónapfordulóra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vennétek 3. hónapfordulóra a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Most lessz a 3. hónapfordulónk.Szeretnék vmit akár személyeset de nem tudom h kezdjek neki.CSak értelmeseket LÉTSZI! 17 éves srác vok am csajom 1 évvel fiatalabb
2010. jún. 21. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán, "légyszi, vagy légszives", kezdjük itt.


Valami macit, vagy apróságot, virág legyen hozzá!

2010. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocsi, de ez a hónapforduló egy hülyeség...pláne, hogy csak harmadik...ha fél éve, vagy már egy éve együtt vagytok, az már valami, azt meg lehet ünnepelni, és a többi évfordulót...de most ezen ne görcsölj. vegyél neki egy csokit, ha ennyire ragaszkodik ehhez.
2010. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy nem minden napfordulóra veszünk valamit. . .
2010. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 3. hónapforduló akkora nagy idő,hogy ünnepelni kellene?Ha ilyen "sokáig" kibirtátok egymás mellett,akkor sztem jegygyűrű.
2010. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
semmit. minek a 3. hónapra ?
2010. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tyűha, már lassan esküvőre kellene készülnötök. Már három hónapja? Szerintem valami nagyon drága és szép dolgot, mert a harmadik hónapforduló az nagy alkalom. És mindenképpen vidd el valamelyik puccos budai étterembe. :D

Remélem érzed azt iróniát és hogy viccelek, hiszen viccesnek tartom már magát a hónapforduló szót is. :D

2010. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

miért oltja le mindenki a hónapfordulós ajándékokat?:D

Mi fiatalok vagyunk, és igenis jól esnek az ilyen apróságok.

2010. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

értem a viccet de egyet értek az utolsó válaszolóval =)

szerintem nagyon édes dolog tőled kedves kérdező ;)

nem kell semmi nagy durranás, ha veszel neki egy szép virágcsokrot és elviszed hozzá aznap, és megcsókolod miután átadod,az tökéletes... szerintem rendes vagy, hogy ilyesmire gondolsz...

(a szívecskés csoki se rossz)

sok szerencsét ;)

2010. jún. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3 hónap semmi. Mit veszek 6, 9, 12, 300 után?
2010. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!