Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elveszítem? (bőv....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elveszítem? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

szval.XD.kb.2 hete megkérdezte a legjobb pasi haverom, (akire addig csak haverként tekintettem) h szeretnék e vele járni.tény és való h régóta tetszik:).akkor még volt pasim.mostmár nincs.és rájöttem h szeretnék vele járni.az a bibi, h vszínű kialakulóban van egy kapcsija.

mit csináljak??

CSAK ÉRTELMES VÁLASZOKAT!!!

előre is köszke:)

pusziii


2010. jún. 21. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
jézusom, a hideg ráz az ilyen vihogó pics*áktól:S
2010. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Puszi.De édes vagy.
2010. jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mendus ***** válasza:
Ha már egy másik csajjal van kialakulóban a dolog, akkor elég hamar lemondott rólad, szóval annyira nem gondolta komolyan ezt az egészet, de egy próbát megér!
2010. jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Akkor hogyhogy plázap.csa barátnőd van, előző?
2010. jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebből a néhány sorból nekem az jött le, hogy rohadt idegesítő vagy. Szerintem szivességet teszel a gyereknek ha NEM forszírozod ezt a járás dolgot
2010. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, elveszíted. hagyd békén. ez már eső után köpönyeg. hadd legyen boldog a másik lánnyal
2010. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
19:40-es köszi az 1etlen normális választ:) légyszi aki tud NORMÁLIS választ az még írjon. (19:40-es inkább a csaj nyomul rá)
2010. jún. 21. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:

szval.XD.kb. hmmm

Ilyen kezdésre értelmes válszokat...

Node


Hívjad el fagyizni, vagy múzeumba, vagy játékterembe, biliárdozni, vagy ahova jár a korosztályod, és mond meg neki, hogy randi lesz. Ha "kialakulóban" van egy kapcsolata, akkor még nincs kapcsolata, szóval lehet próbálkozni, de lehet, hogy nemet mond, akkor pedig ne mozdulj rá, mert szemétség.


Így kívülről nagyon hajaz a dolog a "egy lány nagyon bejön, de barátjának tekint csak mit tegyek?" -gyerekekre. Ha így van, és eljutott odáig, hogy mással kezdjen, akkor nem sok esélyed van, csak mint barát.

2010. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
légysziiiii írjatok még!!
2010. jún. 21. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!