Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom r_bancnak tart, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom r_bancnak tart, mit tegyek? Szakítsak?

Figyelt kérdés

Barátommal fél éve járok, pénteken voltam egy buliban ahol egy másik fiúval táncoltam meg megölelt és a barátom meg tök kiborult és ler_ibancozott. Meg a fejemhez vágta, h előtte hány f.aszival lefeküdtem holott csak 3mal és már elég idős vok a szexhez, szóval nem tudom h jön ő ehez..és olynaokat mondott h hülye kis ribi meg csak a f.asz kell nekem. Mert mérges volt, de akkoris ezt h mondhatja. ezek után szakítsak vele? majdnem megpofoztam de nem mertem mert féltem h megüt!

16/N


2010. jún. 21. 19:24
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
16/N?? ezt komolyan gondoltad??
2010. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
ez a legnagyobb problémátok? miért ne írhatnám? ezen fennakadni. annyira szánalmasok vagytok
2010. jún. 21. 21:24
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagy, 3 pasival d*gtál plusz gondolom a jelenlegivel. Ráadásul 16 évesen "idősnek" tartod magad a szexhez. Bocs, de szerintem tényleg r*banc vagy, mentségedre szolgáljon, hogy fiatal vagy még. Most lehet, hogy menőnek tűnik, de később szerintem szégyen lesz. Sebaj te tuti nem vagy az esetem. Szerencsére a 15 éves hugom még szűz pedig fullos, de őt legalább megnevelte anyánk, hogy ne k*rvuljon el.
2010. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
53%

Igen érdekesek a válaszolók, jó lenne ha nem egy "segítség" ügyén létrejött oldalra járnának fröcsögni.

Kérdező szakíts, ha ilyen agresszív állat a pasid, hogy így reagál! Miért vagy egyáltalán vele? Keress egy rendes srácot... Oké, eltudom képzelni, hogy a nagyonmenők között az nem járja, de hiddel megéri jobban :) Ezt a gyökeret meg dobjad!

17/L

2010. jún. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Nem is értem,miért kell hergelni a lányt ezzel az ÉRETT szóval,úgyis az igazát fogja hajtani mert még nem nőtt fel,fiatal.Itt mindenkinek több esze lehetne minthogy haraptatni a kislányt több oldalon keresztűl,nem kell ri@ancozni se, fel fog egyszer nőni és jó pár év múlva nevetni fog a kijelentésein ennyi.Neked meg kedves kis kérdező azt mondom a barátodnak abból a szempontból igaza van hogy te miért kavarsz más fiúval egy buliba amikor vele vagy együtt,másodsorban neked is igazad van mert a jelenlegi fiúdnak semmi köze a múltadhoz hogy hány fiúd volt,ezért nem bánthat szavakkal,maximum azért hogy mellette más fiúval táncizól stb.Nem kell kidobni beszéljétek meg a dolgot,de ha a jövőben továbbra is cseszeget a múltaddal főleg ha okot is adsz rá(ergo más fiú ölelget) akkor jobb ha békén hagyjátok egymást:)és nem gondolkodsz 1enlőre komolyabb kapcsiban.
2010. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
az egyetlen aki itt szánalmas az te vagy...16 évesen többet érnél azzal, hogyha a kezedbe vennél egy helyesírási szótárt, és nem f.aszt a szádba...ribanc vagy, s nagyképű...s ráadásul k.urva is...na ez így megfelel?
2010. jún. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
Hell figyu ha szereted elhagyod Ő is szeret és pontezért ugy érzi hogy a szive választoja szüznek kéne lenie ezt nem szekállásbol mondom de egyes férfiak soha nemfogják elfogadni hogy életük nagyszerelme mármásal is volt ez nem azt jelenti hogy nemsülhet ell joban is a dolog de valoszinüleg ö is ijen szoval akkár hányszor nemtetszö dolog fog történi ö anyiszor fogja ezt a fejedhez vágni!Fiatalok vagytok éljetek ne akkarjatok ojan kapcsolatban megmaradni ami majd átmegy megszokásba!Ja és ha ez már féléves kapcsolatnál elöjöt akkor milesz még inkább most mint 1gyerekel a nyakadban!keres ojat akki elfogadja a multadat és vele együt tégedis!Merhát a multat megváltoztatni nemtudod hibáidbol meg tanulsz(pasida soha nemfogja érdekelni hogyte megbántad e hogy lefeküdtél velük,az ideg és a gyülölet ottlesz bene és csak az alkalomravár hogy kimondhasa gondolom miután lehordot azután magában elégedet volt hogy kimondhata ami nyomja a lelkét) magam bol kindulva 23f de johir ha együt maradtok kb 6-évig akkor talán homájba merül csak lehet hogy megbánjátok de lehethogy nem!Ha hasznos volt amit irtam akkor oksa ha megnem akkor neisfoglalkoz velem!Igazábol a kérdés az hogy menyit bir el a kapcsolatotok!
2010. jún. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
valóban ribanc vagy, nézz fel a barátodra, amíg kitart melletted, de lehet, h ő megérdemelne egy jobbat
2010. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

annyira égők vagytok, nem ismertek és nem vagyok ribanc. meg lehet nézni az egyik mostani kérdést: "lányok, hány fiúval feküdtetek már le?" 14 évesek írnak, hogy 2-vel, őket miért nem ribancozza senki?



...azok meg nagyobb ribancok...

2010. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
ők is azok...
2010. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!