Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom r_bancnak tart, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom r_bancnak tart, mit tegyek? Szakítsak?

Figyelt kérdés

Barátommal fél éve járok, pénteken voltam egy buliban ahol egy másik fiúval táncoltam meg megölelt és a barátom meg tök kiborult és ler_ibancozott. Meg a fejemhez vágta, h előtte hány f.aszival lefeküdtem holott csak 3mal és már elég idős vok a szexhez, szóval nem tudom h jön ő ehez..és olynaokat mondott h hülye kis ribi meg csak a f.asz kell nekem. Mert mérges volt, de akkoris ezt h mondhatja. ezek után szakítsak vele? majdnem megpofoztam de nem mertem mert féltem h megüt!

16/N


2010. jún. 21. 19:24
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
vagy te.
2010. jún. 21. 19:58
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem kioktatni akarlak, de nem Nöies, ahogy írsz, tele van trágár szavakkal. Ne csodálkozz ha hergelnek, ugyanis egy Nö, az ilyeneket ignorálja, vagy kulturált szövegkörnyezetben lerendezi. Nem állhatsz le minden gyökérrel vitázni.

A problémádra rátérve, nem tudhatod, hogy ö mit gondol, valószínüleg azt, hogy lefeküdtél vele. Nagyon egyszerü a dolog, ha szereted, akkor vele foglalkozol és ha táncolsz is valakivel, akkor nem ölelgeted, mert valljuk meg öszintén az ölelés az már személyes.

Ha szereted, megbeszéled vele, ha nem akkor otthagyod. ennyi


21/F

2010. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D:D Ez szánalom. Ha itt valaki feltesz egy kérdést, nézzük meg mondjuk: Ciki, ha 17 évesen szűz vagyok? - 3 kretén kivételével mindenki azt írja, hogy nem. Szóval le lehet róluk szállni, csak irígykedsz, hogy nem b@szottp!csák 16 évesen, mint te vagyXD

De inkább nem is írok semmit, úgysem fogod fel.

2010. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy a világ, meg a barátaid azt sugallják körülötted, hogy érett vagy a szexhez, meg 3 pasi az nem sok 16 évesen, de ez nem így van


3 pasi az rengeteg egy 16 évesnek, te úgy érezted, hogy szereted őket, de ők csak jól megdugtak, akárhogy is szépítjük a dolgot


nem a te hibád, csak még nem vagy elég érett és felelősségteljes, hogy ezt belásd, csak vered az asztalt, hogy te felnőtt vagy már


a barátodnak valamennyire igaza van, még ha nem is lett volna előtte 3 pasid, akkor is felháborodna, hogy ölelgetsz más srácokat egy buliban

2010. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Na ki nézi le itt a szüzeket a te korodban? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__3802..
2010. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Remélem legalább gumi nélkül csináltad addig és összeszedsz vmi finomságot ;)

Így a válaszaidból nézve igazi paraszt vagy , k.rás helyett inkább "mennyé kapáni he..."

2010. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
én nem vagyok paraszt, ti hoztok ki a sodromból.
2010. jún. 21. 20:27
 28/40 anonim ***** válasza:
ribanc...
2010. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
annyira égők vagytok, nem ismertek és nem vagyok ribanc. meg lehet nézni az egyik mostani kérdést: "lányok, hány fiúval feküdtetek már le?" 14 évesek írnak, hogy 2-vel, őket miért nem ribancozza senki?
2010. jún. 21. 21:08
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj rájuk, nem tudják, mit cselekszenek!

Jézus

2010. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!