Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt már nem értem. Most akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt már nem értem. Most akkor magát csapja be?

Figyelt kérdés

van egy lány, akivel fél évig jártam, aztán tavaly nyár végén elhagyott, mert talált egy másik fiút. Én nagyon szerettem és teljesen ki voltam miatta, vissza akartam szerezni minden áron. 1-2 hónapig nem beszéltünk egyáltalán, utána meg rendszeresen beszélgettünk újra. Egy idő után kezdett olyanokat mondani nekem mint régen...ez egyre durvább lett. Egyszer mondott olyat nem rég, hogy fél attól, hogy újra belémszeret. meg sorolja hogy milyen jó volt hozzámbújni, megcsókolni, meg mondja hogy szeretne átölelni, csak ilyenkor bűntudata van. És szeretne még velem talákozni is. De a pasijával nem szakít. azt mondja, nem szabad hogy szeressen engem meg hogy ilyeneket mondjon nekem, mégis muszáj neki mert nem bírja. Szerintetek is saját magát csapja be és szeret? mert néha mondta hogy "szeretlek".És zavarja ha másik lányok vannak a közelemben. És ahogy hallom sosem volt felhőtlen a viszonyuk a másik sráccal állandóan megbántja.


20/F


2010. jún. 21. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy?
2010. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha visszafogadod újra elhagy az első fiúért. Csalfa a kislány, keress jobbat.
2010. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szimplán önszórakoztatásra ír neked ilyet...mintha ő lenne a világ közepe.az ilyet jbob elkerülni, örülj h már vége..

ha igazán akarna megint, nem lenne kérdés h elhagyja a pasit

2010. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a p*csába a csajt!
2010. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Mi ez a rossz Cosmopolitan szöveg hogy "becsapja magát" XD


Egyszerűen nem tudja mit akar.

2010. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Az a kérdés, hogy az első kapcsolata voltál-e neki? Biztosan kötődik hozzád érzelmileg, nagyon nehéz elengedni egy olyan embert akit szerettünk. Lehet rájött arra, hogy talán jobb volt a régi kapcsolata(azaz veled), mint a mostani. De nem akar összekavarni mindent, ezért nem "száll" ki a mostani kapcsolatából vagy esetleg fél megtenni ezt a lépést, mivel nem ismerem ezt nem tudom megmondani, de szerintem nem feltétlen kellene hagynod a lányt! De ez lehet önzőség is, hogy maga mellett akar tudni és nem akarja, hogy mással legyél boldog! Tényleg ezt így nehéz megmondani, hogy mégis mi járhat a fejében. Esetleg megkérdezhetnéd, hogy mégis ő ezt hogy gondolja...
2010. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne engedj a kísértésnek. Nem szabad. Keress magadnak egy rendes lányt, aki megérdemli, hogy törődj vele, az exed meg ha ennyire meg akarja csalni a barátját (az ilyeneknek mindig ez a vége), abban ne ve vegyél részt.


22F

2010. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát szegény csajszinak lehet baja...azt se tudja kit válasszon..jaj dehogyis nem...csak bolondit téged...soha ne fogadd vissza!én is igy vok az exemmel,de soha nem fogadnám vissza...keress mást...kapsz te jobbat is:D
2010. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nem érdemes vele foglakozni nincs tisztába az érzéseivel keress más partnert magadnak nála jobbat :)
2010. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!