Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar valami a párommal kapcsolatban. Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Kezdem ott hogy van egy közösségi oldal,ahol ahhoz a részhez hogy mit szeret,nem engem meg a kislányunkat írta előre hanem azt hogy:"zene,piázgatás,családom".A családja alatt ért minket állítólag...!Megkérdeztem tőle hogy miért nem írt előre,erre az a válasza hogy ez az oldal inkább zenei és azért...!Szerintem ez csak egy nagyon ostoba kifogás,hiszen minden más férfi legelőre írta a barátnőjét!De még csak képet sem rakott ki kettőnkről,csak egyet róla meg a kislányról,meg egyet rólam meg a kicsiről,de azok is ilyen funpic.com-os képek.Mondtam neki hogy csináljunk közös képet és rakja fel,de szerintem nem akarja mert halogatja.A másik az hogy ha összekapunk valamin,és egyértelműen igazam van,akkor kiakad és hogy hagyjam békén meg ilyeneket mond,ezzel lerendezi.Például azt mondta egyik nap hogy én rám mindig várni kell ha megyünk valahova,közben folyton én kérdezem tőle hogy készen van-e már.Olyat rámfog ami nem igaz és kiakad.Meg kérdeztem tőle hogy mit szokott gondolni rólam,erre az a válasza hogy "két év után már nem gondolkozik úgy rajtam"...!Akkor kérdeztem hogy miért nincs sűrűbben szex,erre is kifogást gyártott hogy frusztrálja a szoba...!Meg ilyet szól hogy ezt nem megbeszélni kell hanem cselekedni,és hogy sokszor nincs előjáték.Hozzátenném hogy az előjáték abban merül ki hogy én elégítsem őt ki orálisan,és mikor rákérdeztem hogy ő miért nem,akkor az volt a válasza hogy "nincs mindig kedve hozzá"!Kérdem én:havonta egyszer sincs kedve?Régen mindig megtette.Akkor milyen előjátékról beszélünk???Nem csak kapni kell hanem adni is.Nem is csókolózunk már régóta,csak múltkor szex előtt,de az is zavarta mert állítólag nagyon összenyálaztam,pedig soha nem csókolok nyálasan,ráadásul ez régebben egyáltalán nem zavarta!Úgy érzem valami nincs rendben mert folyamat hülyének néz ezekkel a kijelentéseivel!Szerintetek???
2010. jún. 21. 14:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

1. Nehogy már egy szaros közösségi oldallal traktáld már! Ennyi eszed neked is lehetne! Összedőlt a világ hogy nem a megfelelő sorrendben írt ki dolgokat? Nőjetek már fel! Istenem! Komolyan mondom nem hiszem el hogy a közösségi oldalon lévő dolgok alapján hozzak ítéletet a párom felett.

2. Amikor kedve lenne szeretkezni, megmondod neki hogy fáj a fejed, most nem megy. Húzd az agyát és ha néz valamibe akkor leül veled csacsogni. ÜDV23F

2010. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Valószínű megunt.


Ja és próbáld meg rendesen betördelni a szöveget amit írsz, pl 3 soronként új bekezdés. Pont, kérdőjel vagy vessző után tegyél szóközt. Így nem lehet normálisan elolvasni.

2010. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Jól értelmezem, hogy 2 éve vagytok együtt ("két év után már nem gondolkozik úgy rajtam")? Az nagyon pici idő szerintem, lehet, hogy túl hamar vetettétek bele magatokat a házastársi életbe meg a családalapításba. Nagyon úgy tűnik, hogy a férjed unja ezt az életet egy kicsit vagy túl megszokottá vált. Egy közösségi oldal semmit sem jelent, hidd el! Rengeteg olyan férfi van, aki csak a kocsijairól, állatkáiról stb. rak ki képet, a barátnőjét pedig csak egyetlen szóban említi meg. Nincs jelentősége. De a szex... na, azzal semmi sincs rendben, úgy veszem észre. Mi (is) 2 éve vagyunk együtt, még a házasság "réme" nem fenyeget, de a barátom odavan azért, ha összenyálazom, csókon kívül is. Mindent beszéljetek meg és nagyon fontos, hogy légy türelmes, mert mindenre van megoldás. Ne akard őt birtokolni, mert az borzasztó érzés tud lenni, tapasztalatból mondom. Hagyj neki mozgásteret (közösségi oldal), de ami bánt, azt szépen nyugodtan oszd meg vele, és ne feltételezd rögtön a legrosszabbat róla. Mindezeket tapasztalatból mondom, mert hasonló hibába egyszer én is beleestem. Uralkodj magadon és légy büszke nő. Jobban kellene tisztelnetek egymást.


21/L

2010. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nem tudom megbeszélni vele mert félremagyaráz.De ezeket írtam fentebb.Lehet én vagyok üldözési mániás,de a szex-szel tényleg gáz van és nem az én részemről.Szerintem is un,vagy én nem tudom!Mondom,nem lehet vele megbeszélni!Ha felhozom,vagy félrebeszél vagy kiakad hogy már megint mi a bajom!Nem akar róla beszélni.Azt tudom hogy nincs megelégedve a külsőmmel,elég ocsmány megjegyzéseket tett már rá!Például hogy "legalább lenne akkora melle hogy elférjen a tenyeremben" meg hogy "ne légy elszállva magadtól mert nekem voltak bomba nőim"...!Meg hogy miért nem festem feketére a hajam,megjegyzem ő már mondta NEKEM hogy neki a fekete nagymellűek tetszenek...!Kérdeztem tőle miért jött össze velem ha nem tetszem neki,de nem tudott rá válaszolni!Amúgy nem sajátítom ki őt,pont hogy elmehet bármerre ha akar,sosem szóltam neki ez miatt!Szerintem un,de ha felhozom neki idegbajt kap!
2010. jún. 21. 15:51
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodtál már el azon, hogy esetleg megcsal téged? Aki folyamatosan ködöl és köntörfalaz, amikor beszélni próbálsz vele, annak rohadtul nem tiszta a lelkiismerete. Főleg ha még porig is aláz ezekkel a megjegyzéseivel... egy nagy p*raszt, akinek folyik a vetőmag a zsebéből. Miért vagy még vele? Egy ilyen alak a bordélyházakba való, nem egy meleg családi fészekbe...
2010. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy megcsal mert folyton együtt vagyunk mert még nem tud dolgozni menni!Szerintem egyszerűen un és kész!
2010. jún. 21. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!