Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar valami a párommal kapcsolatban. Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Kezdem ott hogy van egy közösségi oldal,ahol ahhoz a részhez hogy mit szeret,nem engem meg a kislányunkat írta előre hanem azt hogy:"zene,piázgatás,családom".A családja alatt ért minket állítólag...!Megkérdeztem tőle hogy miért nem írt előre,erre az a válasza hogy ez az oldal inkább zenei és azért...!Szerintem ez csak egy nagyon ostoba kifogás,hiszen minden más férfi legelőre írta a barátnőjét!De még csak képet sem rakott ki kettőnkről,csak egyet róla meg a kislányról,meg egyet rólam meg a kicsiről,de azok is ilyen funpic.com-os képek.Mondtam neki hogy csináljunk közös képet és rakja fel,de szerintem nem akarja mert halogatja.A másik az hogy ha összekapunk valamin,és egyértelműen igazam van,akkor kiakad és hogy hagyjam békén meg ilyeneket mond,ezzel lerendezi.Például azt mondta egyik nap hogy én rám mindig várni kell ha megyünk valahova,közben folyton én kérdezem tőle hogy készen van-e már.Olyat rámfog ami nem igaz és kiakad.Meg kérdeztem tőle hogy mit szokott gondolni rólam,erre az a válasza hogy "két év után már nem gondolkozik úgy rajtam"...!Akkor kérdeztem hogy miért nincs sűrűbben szex,erre is kifogást gyártott hogy frusztrálja a szoba...!Meg ilyet szól hogy ezt nem megbeszélni kell hanem cselekedni,és hogy sokszor nincs előjáték.Hozzátenném hogy az előjáték abban merül ki hogy én elégítsem őt ki orálisan,és mikor rákérdeztem hogy ő miért nem,akkor az volt a válasza hogy "nincs mindig kedve hozzá"!Kérdem én:havonta egyszer sincs kedve?Régen mindig megtette.Akkor milyen előjátékról beszélünk???Nem csak kapni kell hanem adni is.Nem is csókolózunk már régóta,csak múltkor szex előtt,de az is zavarta mert állítólag nagyon összenyálaztam,pedig soha nem csókolok nyálasan,ráadásul ez régebben egyáltalán nem zavarta!Úgy érzem valami nincs rendben mert folyamat hülyének néz ezekkel a kijelentéseivel!Szerintetek???
2010. jún. 21. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Az első és az utolsó mondathoz volt türelmem. Szerintem 42.
2010. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Miért nem hagyod békén? Vagy mit vársz tőle még az életben? Erőlteted, pedig ő nem akarja.

Mondjuk az tényleg rossz, hogy elvárja h te neki igen. és ő neked nem ad semmit... de miért "csicskulsz" be neki?

Hány éves vagy?

2010. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, az én barátom sem rak már ki új közös képeket rólunk, mert állandóan felrakosgatni minden hova, meg úgyis tudja mki h együtt vagyunk(mondjuk nekünk van fent közös kép csak régebbi)

De tényleg ne erőltesd, a férfiak nem így vannak kódolva:) nem hinném h eltitkolna vagy hasonlók

Az nem lehet h a kisgyerek elveszi az energiáját?Mondjuk inkább te mondhatnád:) Milyen idős, és ti?Sztem rátok fér egy kis romantikázás!:)

2010. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

Szeritnem szakíts. A gyereknek is jobb lesz, mintha egy ilyen idegbeteg családban nő fel.

Remélem Te kapod a gyereket, mert ha ilyen anya mellett nő fel az nem túl jó.

Ennek a kapcsolatnak nincs értelme, ezért jobb minél előbb véget vetni.

Biztos nehéz döntés és sok macera, de ennél a helyzetnél mindenképpen jobb.

Szerintem már Te is elgondokoztál ezen.

2010. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Előző

Ilyen anya mellett?A kérdező sztem az anya és a férjéről van szó

2010. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is férjről van szó, ha a nő lenne ilyen, az mondjuk egyértelmű lenne, hogy nem kívánja a férjét, de lehet a sok stressz miatt is..


Semmiképp ne szakíts! Előbb meg kell oldani és beszélni a problémákat!Nem egyből véget vetni neki...csinálj egy jó vacsit, esetleg a gyerkőcöt addig bízd rá vkire, h kettesben maradjatok.Legyen minden olyan,mint régen:) aztán hozd fel neki h mit érzel!Látni fogod rajta sztem h mit h gondol!Hajrá!:)

2010. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én már ott hagytam volna!, de nálatok ott a baba és azért az ő érdekeit is kell nézni!

Ezen a képes dolgon és, hogy nem titeket ír első helyre ne parázz, pasiknál ilyen sorrend nincs...:)

Én rákérdeznék, hogy akarja-e egyátalán a kapcsolatot, mert eröltetni nincs sok értelme, neked is és a gyereknek is jobb, ha nyugodtt körülötetek minden, próbálj beszélni a partnereddel!

Sok sikert! :)

2010. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha nem javul a helyzet menjetek el párterápiára, az többet segít mint a mi kommentjeink
2010. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ohh, hagyjuk már a közösségi oldalakat. Ha feltesz egy közös képet az bizonyíték neked arra, hogy szeret? Bizonyíték bármire is?

Szerintem már részéről elmúlt a szerelem. 2 év után már nem gondolkodik úgy rajtad. Ezzel ki is mondta a lényeget.

2010. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, ne itt keresd a megoldást. Sőt, ha tudsz, egy kicsit legyél egyedül a kislányoddal. Anyám úgy csinálta, és aztán rájött, hogy mindkettöjüknek jobb külön. Egyáltalán van benne még olyan amit szeretsz? Vagy csak várod, hogy egyszer jobb legyen?
2010. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!