Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyen helyzetben mondani? Lent a többi.

Figyelt kérdés

22 lány vagyok, jelenleg nincsen párkapcsolatom. A szűkebb rokonság, és a szüleim baráti köre is folyton azzal piszkál, hogy miért nincsen barátom. Ez már 16 éves korom óta így megy, és kezd elegem lenni az egészből.


Két nagyon rövid kapcsolatom volt eddig, ami tulajdonképp csak az ismerkedés szintjéig jutott, és egy fél éves, ami egy éve ért véget. Azóta nincsen barátom.


Ha a fent említett közelebbi ismerősökkel összefutok, szinte ez az első, mindig visszatérő kérdésük hozzám. "Van már barátod?" "Nem akarsz még férjhez menni?" "Van párod?" "22 évesen én nem tudnék párkapcsolat nélkül élni..." - ...nagymamámtól is sok ilyet kapok, nem csak az ismerősöktől.


Mintha csak akkor válnék elfogadható és szerethető emberré - szerintük - ha egy hosszú párkapcsolatban lennék benne, és lenne mellettem valaki. És ez elég cefet érzés, mintha saját magamért már nem is lehetne elfogadni, vagy szeretni engem.


Nem vagyok ronda, vannak fiú ismerőseim és fiú barátaim, volt már egy rövidebb kapcsolatom. Vagyis nem hiszem, hogy azon kellene rágódnom, hogy 10 év múlva is egyedül leszek.


Az állandó piszkálásból viszont elegem van. Mit lehet ilyenkor visszaszólni nekik? Mert eddig nem voltam bunó, viszont most már sok, és ha kell, az leszek, hogy hagyjanak már békében ezzel.


Ti mit mondanátok a helyemben?


2010. jún. 21. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Jól látod, semmi sincs veszve. Talán azt, hogy kabbe,közöd?
2010. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

közöld velük mosolyogva, hogy leszbi vagy :)


namost komolyan, nem tudsz mit tenni, amíg be nem szólsz nekik rendesen, egy igazit. abból majd tanulnak. viszont ezzel lehet hogy azt is eléred, hogy kicsit "másabb" lesz otthon a hangulat.


én beszólnék. de csak azért mert tudom, hogy vagyok olyan viszonyban szüleimmel és rokonaimmal, hogy komolyan veszik és mindeközben nem sértődnek meg.

2010. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam.Folyton férjhez akartak adni.Én elengedtem a fülem mellett.Persze,zavart,de nem érdekelt,h miket mondanak.Légy optimista,csak azért,mert nem henteredsz össze akárkivel,még nem kell fel is húznod magad mindenen.
2010. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Voltam én is ilyen helyzetben.Nagyikám kérdezte folyton,hogy van e valami pasi.Én mindig mondtam neki,hogy "Majd lesz Mama.Ezek a mai fiúk olyan idétlenek,hogy meg kell várnom,amíg kicsit megkomolyodnak!És mindegyik csak azt akarja,én meg nem vagyok olyan,tudod!"

Nagyikám jót nevetett,büszke volt az erkölcsös unokájára,és egy darabig békén hagyott.

A exeknek meg csak annyit kell beszólni,hogy nem akarsz még egy olyan bunkóval összejönni,mint Ő,így inkább kivárod a megfelelőt.

2010. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lányok, én nagyra értékelem az ilyen hozzáállást. nem is kell mindenkivel hemperegni. a normális férfiak meg fognak becsülni benneteket és nem dobnak el, mint egy használt zsebkendőt.


már csak annyit áruljatok el, hogy hol keresselek benneteket, mivel eddig csak így fórumokon találkoztam veletek :)

2010. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. :) 24f
2010. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem akarsz barátot, vagy megvárod, amíg találkozol egy rendes fiúval, mert nem vagy kapcsolatfüggő, aki nem válogat.
2010. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!