Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonzódik egy 33 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódik egy 33 éves nő egy 22 éves fiúhoz?

Figyelt kérdés

Nem is tudom már hogyan ragadott magával ez az érzés.

A szóban forgó fiú a lányommal randizgatott, de nem illettek egymáshoz.

Először MSN-en kezdődött a kapcsolatuk, beszélgetéseiket lányom mutatta meg nekem.

Valamiért én is odakeveredtem a gép mellé és egy idő után azon kaptam magam,hogy várom bejelentkezéseit és képes vagyok akár 1-ig is ott ülni mellette.

Ő egy zárkózott mégis jó humorú, érzékeny, értelmes srác aki szerelmet keres.

Tudom, hogy én ezt nem adhatom meg neki (fel sem merném őt vállalni mások előtt), mégis állandóan róla fantáziálgatok.

Tisztában vagyok vele, hogy nem kéne többé rá gondolnom, de mégsem megy.

Szerintetek felejtsem el vagy mondjak el neki mindent neki.


2010. jún. 21. 13:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jaja! Nem stimmelnek az évszámok, sehogyse :D
2010. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Én 33

Lányom 16

2010. jún. 21. 13:26
 13/16 anonim ***** válasza:

Akkor így gondolkodj kérdező,hogy kellene-e neked,ha nem akkor télleg hagyd.De a TE döntésed legyen és ne másé.

Ha nem tetszik neked akkor az más tészta,akkor nincs értelme.



megint 22F

2010. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

akkor egyértelmű, hogy a fiú a fiatalabbakra bukik :D

amúgy meg, te képes lennél ilyen helyzetbe hozni a lányodat? gondolj bele, ő hogy érezne, ha egy volt barátjával jönne össze az anyja! meg hogy lehet hogy 'apa' néven kell illetnie azt, akit nemrég úgy szólított, hogy 'édesem'

2010. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

számomra nyilvánvaló, hogy itt csak egy-két menetről lenne szó. ha te bevállalod azt, hogy ennyire kell a srác, akkor tuti találtok helyet/időpontot. kész. ennyi.

el fog múlni az érdeklődés, miután megkaptad őt.

2010. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tehát 17 éves voltál, amikor a lányod született. Nem tudom, a huszas éveid hogyan teltek, de előfordulhat, hogy kimaradt az életedből egy, a szóban forgó fiúhoz hasonló, érzékeny, értelmes huszonéves pár. Még az is lehet, hogy ezt valamikor be kell pótolnod, mielőtt továbblépnél, és a saját korosztályodból találnál párt (amire alkalmasnak is mondod magad). Mindenesetre ezzel a fiúval a lányodat valóban erősen zavarba hozhatnád, és ezért sem lenne szerencsés választás...
2010. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!