Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonzódik egy 33 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódik egy 33 éves nő egy 22 éves fiúhoz?

Figyelt kérdés

Nem is tudom már hogyan ragadott magával ez az érzés.

A szóban forgó fiú a lányommal randizgatott, de nem illettek egymáshoz.

Először MSN-en kezdődött a kapcsolatuk, beszélgetéseiket lányom mutatta meg nekem.

Valamiért én is odakeveredtem a gép mellé és egy idő után azon kaptam magam,hogy várom bejelentkezéseit és képes vagyok akár 1-ig is ott ülni mellette.

Ő egy zárkózott mégis jó humorú, érzékeny, értelmes srác aki szerelmet keres.

Tudom, hogy én ezt nem adhatom meg neki (fel sem merném őt vállalni mások előtt), mégis állandóan róla fantáziálgatok.

Tisztában vagyok vele, hogy nem kéne többé rá gondolnom, de mégsem megy.

Szerintetek felejtsem el vagy mondjak el neki mindent neki.


2010. jún. 21. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Persze vonzó az ifjú csődör a sok kopaszodó punnyadt 35-40 körüli férfihoz képest, de ez ebbe az irányba nemigen működik.
2010. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert kell a finom kakashús mi?!
2010. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

Jó anyuka lehetsz te is.

A lányod "levetett" pasijait szipkázod el??

Pfúújjj!!!!!

2010. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A "fel sem merném vállalni" megjegyzés alapján nekem úgy tűnik, azt érzed helyénvalónak, hogy ne legyen köztetek semmi. Ebben az esetben szerintem kár elmondani neki bármit is, aligha fogja megkönnyíteni a dolgokat. Inkább el kéne felejtened.


Egyébként maga az érzés szerintem teljesen normális. Kicsit kíváncsivá tesz amúgy, hogy 33 évesen hogy van olyan korú lányod, aki 22 évessel randizgatott?

2010. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Nincsen veled baj...

...azt leszámítva, hogy pedofíl vagy némileg!!!!!!!

2010. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

uhh, na erről lehetne mesélni, én olyat tudok, h unokatesókámnak nem egészen 17 éve skorában 32 éves bnője volt, és a vicc az h a csajszi volt oda érte nagyon, unokatesókám meg alig tudta lerázni ha korabeliekkel akart kicsit kalandozgatni, szórakozni.


szal elég álszent dolog mindig csak az idősebb férfi + fiatal lány kapcsolatokat emlegetni, mert nem egyet tudok, amikor pont hogy a nő tartja nagyon izgatónak azt h van egy fiatal fiúkája

na ez is a realitás ....

2010. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
már nem azért de hány éves a lányod, hogy egy 22 éves pasival kavar(t), az anyja meg 33 ? :O:O:O
2010. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Ti nagyon betegek vagytok,miér is pedofil?

Nekem is 36 éves csajom van és sokkal többet ér mint ezer 20-n éves.

Kérdező,mi az hogy nem mered felvállalni ha szimpik vagytok egymásnak akkor ki érdekel más véleménye.Egy mondás:"Úgy élj ahogy neked jó,nem ahogy a társadalom elvárja."

Lehet te nem vagy érett inkább hozzá.Ha tetszetek egymásnak ne engedd el,életed végéig bánni fogod.

ÉN is már csak az idősebb hölgyeket szeretem,és nem bántam meg,hogy vele vok,van egy gyereke is,de az se tartott vissza.


Remélem jól döntesz!


22F

2010. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó.

Amúgy egy nagyon csinos nő vagyok, aki korosztályából nagyon könnyen találhatna magának partnert.

A fiú külsejéről annyit, hogy egy pillantást se vetnék rá, ha elhaladna mellettem az utcán.

Én tényleg a jelleméért kedvelem őt.

2010. jún. 21. 13:20
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Egyébként tök normális, hogy 33 évesen van egy 22 éves lányod...

Ez ugye úgy lehet, hogy itt is lehazudtál egy(-két) évtizedet,

avagy azért nem fejezted csak be az ovit, mert szülési szabadságra mentél...

2010. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!