Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek aggódnom kéne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aggódnom kéne, hogy a barátom félre kacsintgat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátom rendkívül önbizalomhiányos. Nagydarab volt és egy éve nagyon lefogyott. A barátaival sokszor hülyéskednek előttem is, hogy ez a csaj így meg úgy...és van egy lány akit mindig említenek. Most vettem csak észre hogy a barátom állandóan belákolja a képeit, vagy visszamenőleg tette ezt nem tudom, és ha hozzáérek a teleofnjához egyből rám szól....rendkívül szíven ütött a dolog mert eddig sosem csinálta ezt..és rám mindenben számíthatott mindig, műtéteknél vagy legyen szó bármiről...el vagyok keseredve teljesen

2018. aug. 23. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá. Lehet, hogy igazából csak egy semmiség, de én a helyedben leülnék vele és konkrétan rákérdeznék főleg ha ennyire zavar a dolog.
2018. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ó, ezt akár én is írhattam volna. Az én pasim is elég nagy darab volt, de sosem zavart, imádtam. Ő is kb egy éve fogyott le, aztán csak kiderült h már fél éve húzogatja a kolleginát. Ilyen ez. Hirtelen megjött az önbizalma. Unokatesóm mondta h ez mindig így van a pasiknál. Amíg nagy darab volt, ő is csak az átlaggal kezdett. Aztán lefogyott és rájött h sokkal jobbakat is megkaphat. Ugyan... ne légy olyan ostoba, mint amilyen én voltam. Szted az nem elég gyanús h hozzá sem nyúlhatsz a telefonjához? Bocs a nyers modorért, de ha még nem csalt meg, akkor meg fog.
2018. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok általánosítani, de úgy is ez lesz a vége. Akinek bármilyen okból kifolyólag önbizalomhiánya van, és az már maga a kapcsolat során jön vissza, ott tudnak gondok lenni. Lehet nem csalt meg, de azért nem árt a körmére nézni. Értsd: ülj le vele beszélni erről. Komolyan.


Én néhány éve voltam ebben a helyzetben. A srácnak mindig olyan barátnői voltak, akiknél ő kezdeményezett. A lányok mind szüzek voltak, és nagyon fiatalok, a srác egy idős velem. Mondtam neki, hogy bizonyosan nincs önbizalma, mert kivétel nélkül, nála gyengébb jelleműekkel párosodott. Mármint volt kapcsolatban. Aztán jöttem én. Én kezdeményeztem, feltuningoltam az önbizalmát, és a vége az lett, hogy az egója átvette felette a hatalmat, és kijött a valódi, nárcisztikus, pénzéhes jelleme. Bár kettőn áll a vásár, de életemben nem éreztem még magam olyan rosszul, mint amikor rájöttem, hogy mennyire elrontottam (persze ez benne volt alapból, de akkor is).

2018. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!