Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek aggódnom kéne miatta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aggódnom kéne miatta?

Figyelt kérdés
A barátommal másfél éve vagyunk együtt és nagyon szeretem őt, de kicsit aggódom miatta, lehet én gondolom túl. Márkás, drágább ruhákba szokott járni mostanában, de ami kiverte nálam a biztosítékot az hogy Iphone Xet vett magának. Na most nekik nincs annyira jó anyagi helyzetük szerintem, mert édesapja 6 hónapja hunyt el, és egy kisöccse is van, a házuk is nagy családi ház, meg nem engedhette meg magának az ilyen dolgokat eddig sem. De az utóbbi hónapokban ő otthon sem lakik konkretan, a legjobb barátjánal lakik aki a szüleivel él,nagyon ritkán alszik otthon. Rola azt érdemes tudni, hogy eléggé jó anyagi helyzetük van, az apja régiség kereskedő, én arra gondolok hogy a barátom esetleg neki dolgozik valamit, de az biztos hogy a barátjával csinálnak valamit. Mikor felhoztam honnan van a telefonja aztmondta a ház körül dolgozik nekik és besegít, de kétlem hogy házimunkaval ilyet megengedhetne magának.Én nemtudom hogy ez szamít, de sokkal boldogtalanabbnak látom, vagyis régen mosolygos volt mindenkivel, kedvesebb, eljártunk a barátainkkal sok helyre, de most már szinte csak velem szokott lenni, meg legjobb barátjával, egyszerűen már sehova nem akar eljönni társasággal, csak kettesben, mintha lenézné a barátaimat. Illetve máshogy öltözködik. Hogyan beszéljek vele vagy mit csináljak? Köszönöm minden segítséget. 18F 18L

2018. aug. 23. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

A fiuk/férfiak ha bánatuk van sokszor az önjutalmazáshoz nyúlnak, érdemes lenne erről az oldalról közelítened a dolgokat.


Ez a srác még mélyen gyászol, bár kifelé erősnek próbálja mutatni magát.Visszahúzódobb is lett, mint volt.

2018. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Igen, aggódnod kéne. Mert

1) ha ilyenekre költ a fontos dolgok helyett, meg a megtakaritás helyett , akkor nem tud bánni a pénzzel

2) vagy esetleg bűncselekményből származik a lóvé/iPhone X


Tipikus roma mentalitás: Tüzelőre nincs pénz, a kölykök a küszöböt rágják, de a jampizás, nagyzolás az megy, annak mennie kell.

2018. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtok ilyen marhaságokat őszintén megbeszélni, akkor megette a fene az egészet, nem is mondanám kapcsolatnak...
2018. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem mondja meg, én próbáltam vele beszélni erről, hogy mit csinál és aztmondta besegít a ház körül.
2018. aug. 23. 15:24
 5/10 A kérdező kommentje:
És még tanuló pedig, nincs munkája, nincs neki munkahelye.
2018. aug. 23. 15:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Kábszert terjeszt, vagy az előállításban segít. Ennyi. Ne gondold, hogy munka nélkül törvényesen gazdagodik!!! Ennyire naiv ne legyél. Esetleg kisebb zsebtolvajlások stb. Előbb vagy utóbb, de úgyis kiderül minden.


Egy tippem van még: Apja után rámaradt valami (életbiztositás, szerszámok, ingatlan stb), és most azt herdálja el. Csak az a baj, h a pénz nagyon gyorsan fogy, ha nem dolgozik mellette

2018. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem gondolnam róla ilyet csinál, de akkor mégis mit csináljak? Szeretem őt, nem tudom mit csináljak
2018. aug. 23. 15:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az apja pénze, vagy drogot árul.
2018. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit tehetsz az az, hogy leülteted, elmondod hogy szereted és benned megbízhat, mondja el, megtartod a titkát magadnak. Ha nem mondja el, akkor a kapcsolat darabjaiban van..
2018. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gazdag idos nonek vagy ferfinak a jatekbabaja.
2018. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!