Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PASIK! Fekete vagy szőke? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIK! Fekete vagy szőke? De miért?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy nektek csak a fekete és szőke csajok tetszenek?Miért kell minden nőnek ugyanúgy kinéznie?

Vörös hajú nem lehet jó csaj????Miért kell mindenkinek illeszkednie a tömegbe?Van egyáltalán olyan aki a vörös hajúakat szereti?


2010. jún. 21. 10:32
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Nem a te vétked!Nem igazán tudtam követni hogy mikor írsz te mikor más,de lényegtelen,örülök hogy békét kötöttünk:D Még egyszer köszi hogy hozzászóltál!
2010. jún. 21. 12:45
 32/35 anonim ***** válasza:
50%

Ha tényleg szeretek egy lányt, biztos nem kérem meg, hogy fesse át az EREDETI hajszínét(mert úgy szeretem ahogy van, pl egy szeplős lányon is igen vonzóak lehetnek a szeplői).

Mellesleg gondolom, hogy úgy viseli a haját ahogy neki jólesik. Másik szemszögből az is baj lenne, ha nem lenne annyi önállósága, hogy egy ilyenre nemet mondjon.

2010. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Nem eredeti volt,hanem az is festett.Önállóság,hát igen sok ideig elleneztem,aztán végül úgy voltam vele hát ha neki így jobban tetszenék miért is ne?De én is úgy gondolom így utólag hogy rossz döntés volt.
2010. jún. 21. 13:12
 34/35 anonim ***** válasza:
Semmi vész, nem követtél el hibát, de szerintem ne köss olyan kompromisszumot, amit igazán nem akarsz, mert előbb utóbb kibukik ez, hogy még sem jó. Szóval élj úgy, ahogy jól esik.
2010. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
26%

Hát... azért tetszenek a fekete és szőke hajúak, mert azok a legszebbek... :DD ez a 2 hajszín a legvonzóbb.

Amúgy nekem egyáltalán nem tetszenek a vörös hajúak... ez van...

2010. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!