Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PASIK! Fekete vagy szőke? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIK! Fekete vagy szőke? De miért?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy nektek csak a fekete és szőke csajok tetszenek?Miért kell minden nőnek ugyanúgy kinéznie?

Vörös hajú nem lehet jó csaj????Miért kell mindenkinek illeszkednie a tömegbe?Van egyáltalán olyan aki a vörös hajúakat szereti?


2010. jún. 21. 10:32
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
51%

Hát feltételezte gondolom az a válaszoló, hogy nem vagy sikeres, a kérdésed alapján nekem is az jött le, hogy neked fáj, hogy téged vörösen nem vesznek észre, meg nem kellesz senkinek, míg a szőkék,feketék kapósak;)

Ja és persze hogy nem rólad szól a kérdés:D

2010. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Vőlegényem van te:))) kit érdekel hogy mennyire vagyok kapós:D nah mindegy.
2010. jún. 21. 11:18
 23/35 anonim válasza:
100%
Az én barátnőm fekete vasalt hajú és minden percben dugnám :D Emellett értelmes és végtelenül kedves is. :) Amúgy a szőkék nem jönnek be, az hogy ki hogy öltözik meg nem hajszín kérdése... Ja és a vörösek szexik ;)
2010. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
50%
Ott van egy "lehet" a mondat elején. _Lehet_, hoy vőlegényed van, de ez még nem feltétlen jelent sikert :)
2010. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok hogy velem foglalkoztok először is javasolnék egy helyesírási tanfolyamot utánna pedig egy gépelésit és megkérnélek hogy az én sikeremmel ne foglalkozzatok hanem a kérdéssel ugyanis fogalmatok sincs róla hogy hogy nézek ki:)
2010. jún. 21. 11:31
 26/35 anonim ***** válasza:
50%

Na igen, amikor már semmi mást nem tud valaki felhozni, akkor előjön a helyesírás is...

Szegény csákókám... Őszinte részvétem :)

2010. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Nah akkor most a teljes storyt az utcsó hozzászóló kedvéért,én nem akartam őt megbántani és ezért nem értettem az ő támadását.Szval vörös hajam volt igen és elég nagy sikerem,aztán találkoztam álmai pasijával akinek szintén tetszettem,de szerette volna ha fekete a hajam mert ez neki jobban tetszene és én átfestettem és fogalmam sincs hogy ez miért jó nektek pasiknak ha mindenkinek fekete a haja,igen így tény hogy jobban megfordulnak az ember után de ezt szerettem volna megérteni hogy ez miért van így.Hát a story kb ennyi kedves utolsó hozzá szóló sztem annyira azért nem kell őt sajnálnod:)
2010. jún. 21. 12:28
 28/35 anonim ***** válasza:
74%

A gépelési tanfolyamra együtt megyünk :)

Szép történet. Nekem nem kellett volna átfesteni a hajad, mert én ha történetesen belédszeretek, akkor nem a hajad színe az elsődleges. Na, megyünk tanfolyamra? ;)

2010. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Tényleg:DDD igazad van hát mikor iratkozunk be? :D Nah végre legalább nem támadtál,tényleg ennyi volt a története a kérdésemnek,hogy ezt megtudjam ezért nem értettem hogy miért támadtál rögtön meg,hogy nem vagyok sikeres stb.Nem ismersz,nem láttál soha így nem tudhatod.Köszi a hozzászólásokat.
2010. jún. 21. 12:39
 30/35 anonim ***** válasza:
50%

Na, akkor mégegyszer, most olvasási feladat lesz :)

Nem azt írtam, hogy nem vagy sikeres, hanem azt, hogy lehet, hogy nem :) Ha félreérthető volt, akkor bocsánat. Mea Culpa!

2010. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!