Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PASIK! Fekete vagy szőke? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIK! Fekete vagy szőke? De miért?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy nektek csak a fekete és szőke csajok tetszenek?Miért kell minden nőnek ugyanúgy kinéznie?

Vörös hajú nem lehet jó csaj????Miért kell mindenkinek illeszkednie a tömegbe?Van egyáltalán olyan aki a vörös hajúakat szereti?


2010. jún. 21. 10:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%
Bizony van. Nekem nagyon bejönnek!
2010. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
Nekem inkább a barna hajú csajok tetszenek. Fekete és szőke közül inkább a szőke.
2010. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért általánosítassz??

A fekete és szökehajú csajok, pláne a vasalta hajúak öltözködnek kirívóan, nekik látszik ki a mellük és a seggük is, mindenki öket akarja dugni, de csak dugni.

Számomra nem a haj szín a meghatárzó egy lányon.


Ti csajok, miért csak azokat nézitek meg, akik rózsaszín pólót hordanak, nöi nadrágot, vasalják a hajukat és sminkelnek is. Miért nem nézitek meg, az átlagos, vagyis nem b.uzis, hanem igényes, jelen esetben, hogy magamról beszéljek, szökésbarna férfiakat is?!


21/F

2010. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
83%

Vörös róka, vörös nyúl

Legjobban a vörös kúr. :)

2010. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
65%
Én a vörös csajokat imádom.A természetes vöröst!
2010. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon szexi/aranyos tud lenni egy vörös hajú csaj is. Ízlés dolga, de számomra bármely hajszín vonzó lehet, ha természetes, a festett hajtól viszont undorodom.
2010. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Fekete haj barna szem vagy a barna haj barna szem kombó jön be, a vörös olyan nem tom... szar... nem jön be.
2010. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
10.36. ez esetben nincs igazad vörös a hajam és pont ugyanúgy öltözöm mint egy vasalt fekete hajú csaj. És esetemben a rózsaszín polós fiúknál sem találtál be,mert sztem nevetséges,nem is tudom hogy jut eszébe egy srácnak rózsaszín polót fel venni:D Szval én inkább nevetek jó nagyot az ilyen srácokon:)
2010. jún. 21. 10:43
 9/35 anonim ***** válasza:
74%
nekem a szőke nem tetszik annyira, fekete v vörös inkább, de nálam a barna a sláger :) am meg a paramore énekesének is jól áll a vörös: [link] :D
2010. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem haj és szem szín alapján döntök. Ha a csaj jól néz ki akkor lesz@rom, hogy milyen színű a haja vagy a szeme. Lényeg, hogy neki álljon jól.
2010. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!