Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha velem randizgat miért ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha velem randizgat miért ír ki ilyeneket MSN-re?

Figyelt kérdés

Hogy "szeretlek örökké" - persze idegen nyelven. Ahogy mesélte 4 hónap volt a leghosszabb kapcsolata, és már 3 hónapja nincs barátja.


Vagy bnőjének szól? Szólhat ilyen üzenet barátnőnek, rokonnak vagy valakinek? Vagy csak engem akar "tesztelni"?


2010. jún. 21. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Dettó ilyen helyzetben vagyok. Van egy csaj, pont ilyeneket ír, persze azt mondja, hogy már régóta kint van neki az az írás. Előtte meg a telóján láttam meg egy képet valakiről, az is érdekes volt.

Ez nekem annyit tesz, hogy nagyon óvatos vagyok vele szemben...

2010. jún. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát sok eshetőség van....vagy egy EX, aki iránt érez valamit, vagy legjobb bnő, vagy csak szívatás, de az is lehet hogy van barátja és én csak egy kaland vagyok neki....
2010. jún. 21. 08:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is van valaki más a dologban - egy ex pl akit nem vállal be.
2010. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
na figyu én is mindig kiírok ilyeneket, nincs barátom és a legjobb barátnőmre meg a lovamra szoktam érteni, ezen ne parázz de az is lehet hogy rád érti mert azt írtad randizgattok akkor? vagy mint barátként írta
2010. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megkérdeznéd tőle? Vagy ez túl egyszerű megoldás...?:)
2010. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!