Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mondjam meg neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mondjam meg neki hogy törölje le msn-ről? (többi lent)

Figyelt kérdés

Barátommal 3 hete járunk,és volt egy kis félreértés.Az egyik haver kicsit bekavart,így a barátom volt barátnője ráírt msn-en a barátomra hogy miért hazudik stb.

A lényeg hogy így kiderült hogy a barátom msn-jén még mindig ott figyel a volt barátnője.

Nem tudom mennyit szoktak beszélni stb.,ami kicsit zavar...

Szerintetek?


2010. jún. 20. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogy zavar, és ha ez érdekli, akkor le fogja törölni.

ha nem ugrik egyből, szexmegvonás.

2010. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon. Én is tartom a kapcsolatot valamilyen formában a volt barátnőimmel. Mindegyikük megvan MSN-en, és kb. havonta egyszer beszélünk, hogy mi van a másikkal, de azok sem egészestés beszélgetések, csak ha az egyik kíváncsi arra hogy mi van a másikkal, akkor mesélünk a másiknak egy kicsit. Szerintem ez rendben van.
2010. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lol... ne töröltesd. Ettől csak hisztis p*csa leszel, ha beszélni akar vele, úgyis fog (iwiw, fb pl.).
2010. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én anno szoltam a pasimnak, h törölje..ő megtette... a csajt megismertem és hát tök jófej a csaj szimpi nekem is hiába a volt nője
2010. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó Imádlak. MA még be sem léptem Faceebookra:D

A kérdésre csak annyi, hogy ha nem törli le akkor, szard le, beszélgess pasikkal előtte, hidd el kérni fogja, h ne csináld. És akkor jön az, h megmondod neki, törölje le a kis riba*cot és kész:D

17/L

2010. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!:D
2010. jún. 21. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!