Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piercinget akarok, de a barátom nem engedi!?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy szeretnék egy karika ajakpiercinget, de azt mondta, hogy nehogy csináltassak. Emellett az anyja azt mondta szó sem lehet róla. A saját anyámat nem érdekli :D.. szerintetek most mit csináljak? Én szeretnék piercinget, de nem akarom hogy ezen összevesszünk...
2010. jún. 20. 16:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%
én azért is megcsináltatnám...elmennek a jó kva anyjukba...mit rendelkeznek itt veled
2010. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista vagyok és sose volt baj a piercingjeimből, pedig arcon vannak.

Ez sztem hülyeség... ilyen alapon már ne legyen műkörmöd, ne sminkelj és járj szürkében....

2010. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
Hát ne csodálkozz azon ha utánna meg nem tetszel neki annyira mint előtte , sztem is visszataszító a piercing akárhol is legyen.Persze ha neked ez minden vágyad és megéri a veszekedést , akkor csináltass az már nem az én dolgom meg nem is a barátodé , mérlegelj és tegyél amit akarsz.
2010. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%

én a helyedben nem csináltatnék. egyrészt azért mert úgyhiiszem h megbánnám ehy kis idő múlva, másrészt pedig a barátomnak megszeretnék felelni...ami neki tetszene...mondjuk az más tészta hha a barátom mondaná h hé drágaságom nem rakatsz be egy ajakpiercinget? na erre felháborodnék és fütyülnék a megfelelési elméletemre...de ezek ellenére azt cselekszel amit jónak látsz. Ezen az oldalon is megoszlanak a véleméynek a különböző dolgokról, tehát úgyis azoknak a véleméynére fogsz adni akikkel egy nézőponton vagy...Ez nem bunkóságképp...:)

csak szentem ez van ...:):D

2010. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%
nemakarja, h elrajosodj :/
2010. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D hát nem tudom ...:S szerintem nem rakatok
2010. jún. 20. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!