Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elolvasnátok? Az a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elolvasnátok? Az a helyzet hogy egy barátnőm pasijárol tudom hogy több nője van egyszerre. A barátnőmet csak kihasznállja.

Figyelt kérdés
én már többször probáltam beszélni a barátnömmel de nem veszi észre mi a helyzet.és ha el is mondtam egy egy esetet a pasirol amiröl tudok akkor csak a lány sir de nem kérdezi meg hogy mi volt ez vagy valami.tehát nem válltoztat semmin.viszont csak szenved a pasi miatt ahogy az bánik vele.és rossz látni hogy mennyire szenved egy ilyen ember miatt aki még meg is csalja.én viszontmár nem mondok el neki ilyeneket mert csak sir de nem válltoztat.szerintetek mit csináljak.
2010. jún. 20. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

a barátnőd pasija a példaképem!


12F

2010. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem segits neki ébreszd rá h semmi értelme a kapcsolatának és h megcsalják és az sem baj ha sir mert ha most egyszer sir az jobb mintha sokáig szenvedne mellette .

...Mesélj el neki minden olyan esetet amit tudsz és utána nyugtasd meg és magyarázd meg neki be kell fejeznie ezt a szerelmet ,ezt nem fogja tudni megmenteni szakitania kell .

És végig legyél vele és támogasd és biztasd ez a legjobb amit tehetsz.

2010. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
probáltam már elmondani.sok esetet elmondtam de akkor se szakit vele.szereti nagyon.csak nekem meg rossz látni hogy szenved és egy ilyen emberért.pl: nekem mondta a pasi hogy egy másik barátnőmet kérdezzem meg hogy elmenne e vele bulizni.
2010. jún. 20. 12:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Beszélhetnél a szüleivel. Tudom, hogy nem túl szép dolog ráuszítani a szülőket a gyerekre, de ebben az esetben lehet valami eredménye. Vagy uszítsd rá néhány keményebb fiú ismerősödet arra a hős lovagra! Lehet, hogy a barátnőd először haragudni fog, de ha nem hallgat a szép szóra, muszáj ilyen eszközöket is bevetni, hosszú távon neki lesz jobb ettől.


És használj írásjeleket, a tagolt szöveget sokkal egyszerűbb olvasni, mintha csak úgy egymás mellé dobálod a szavakat!

2010. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne menj át magándetektívbe, mert erre úgyis neki kell ráébrednie. Majd ha megtapasztalta a saját bőrén, legközelebb talán nagy ívben kerülni fogja az efféle Casanovákat. A leírásodból úgy tűnik, a lány tud a fiú kedvteléséről, csak valami miatt ölbe tett kézzel ül. Azt mondom, ha annyira zavarná, akkor kiszállna a buliból.
2010. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő dönti el, hogy megéri-e neki.
2010. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni tapasztalat ugyan ez a szitu! A csaj alig áll velem szóba és mai napiga pasival van és szenved és én vagyok a fő gonosz...Akit nem akarja h megmentsék azt te sem tudod!
2010. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!