Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez történt az első randin....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez történt az első randin. Jót jelent, sínen vagyok? 21F

Figyelt kérdés

Először találkoztunk, randiztunk. Simogattuk egymást, ölelgettük, megfogtuk egymás kezét, és nem csak én, ő is engem. Ez azt jelenti hogy benne is kialakult valami, vagy vannak ilyen közvetlen lányok, és ne vegyem mindezt készpénznek?


Randi előtt nem ismertük egymást...2 és fél óráig voltunk együtt...


2010. jún. 20. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak azért ilyen közvetlen lányok is, vigyázz.
2010. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

és nem smároltatok???


na ez a ciki ecsém.


20F

2010. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

hát attól h simogatott nem azt jelenti h tetszel is neki

van aki a barátját(nem pasiját) is simogatja

csók volt?

2010. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak azért mondom, mert volt egy lány, aki benyúlt a felsőm alá, hogy végigsimítson a hasamon, meg fogdosta a combom, nem volt k*rva, csak egyszerűen ilyen laza/huncut/flörtölős kedvű. :)
2010. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A legjobb az lesz ha kérek egy következő randit és ott eldől. Csók nem volt. Én sosem szoktam első randin. Minek. Annyira még nem is ismerjük egymást, meg az még ráér.
2010. jún. 20. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyi mondjuk biztos: nem utál, nem undorodik tőled, stb - és ez már félsiker.
2010. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!