Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan történt az első csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt az első csók?

Figyelt kérdés

Inkább fiatalok véleményét várnám.


16F


2011. máj. 31. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Száj + ánusz kapcsolat
2011. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem éppen Vasárnap volt az első csók. A lány mondta hogy meg akar csókolni és mondtam hogy jó. Ha nem csókolóztál még ne aggódj tudni fogod mit kell csinálni.


17F

2011. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 24 vagyok, nem tudom, mennyire "fiatalok" hozzászólását várod, de szerintem még az vagyok :).

Én 14 évesen kaptam az első csókomat egy 21 éves sráctól a kapunk előtt.

Nagyon kellemes élmény maradt, mert a srác ugye tudta mit, hogyan kell csinálni és nem volt "bénázás".

Persze mondanom sem kell, hogy a korkülönbség miatt mindenki ellenezte a dolgot én meg nem bírtam a "nyomást" és szakítottam, ennek ellenére tényleg kedves emlék marad és örülök, hogy tőle kaptam az első csókomat.

L/24

2011. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen volt az első. Feküdtem egy teaházban a srác ölébe. Andalító füst tea puha párnák, mint a mennyben. Aztán megkérdezte hogy megkóstolhatja-e az ajkaim mondom hogy hát ő nem tudom de. Akkor már a számba volt. Felesleges beszélni minden a maga rendje szerint ment :D Igaz majdnem infarktust kaptam mikor bedugta a nyelvét a számba... Nem tudta hogy nekem az volt az első :D
2011. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!