Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit tegyek? Nagyon fáj.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit tegyek? Nagyon fáj.

Figyelt kérdés
Van egy barátom , nagyon szeretem mert nagyon sokat kaptam tőle... lelkileg...///csak az a baj,hogy az édesapám nem engedi, hogy legyen barátom, nem tud erről a fiúról sem,pedig nekem ő a mindenem..az apám azt mondta amég ki nem jároma sulit ki ne találjam hogy fiúzzak.. de bele szerettem ebbe a srácba ésmár nem bírom nélküle minden percemben vele akarok lenni,a srác is mondja nekem,hogy ne féljek az apámtől mondjam el.. de a nővéreimet is megverte mikor volt barátjuk és nagyon félek.., de nekem ez a fiú nagyon sokat nyujtott, minden nehéz percben velem volt... és nagyon szeretjük egymást,de nem lehetübk együtt amikor csak szeretnénk van hogy egy héten csak egyszer látom,pedig nagy szükségem lenne rá...de ha az apám megtudná tuti el tiltana tőle és ezt meg nem akarom...(sehová sem engedne)..... a srác sem bírja már mert neki is nagyon fáj ez az egész, hogy nem lehetek vele.. miközben meghalnánk egymásért.... (úgy érezzük mi vagyunk egymásnak az igazi...és soha nem akarjuk egymást elveszíteni...de a könny tengerünkbe és a fájdalmunkba már bele fulladunk lassan....)
2010. jún. 20. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Apád úgy sem fog megverni.

2. Ha el is mondod ennél már roszabb nem lehet.

3. Ha még 1 hónapig vagy kevesebb ideig ez megy akkor ott fog hagyni.


18/F

2010. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De félek apámtól....
2010. jún. 20. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:
van egy ismerősöm, és dettó ez a helyzet. szerintem ha nem mondod meg apukádnak, de anyukád tud róla, már ez is egy lépés... végülis az nővéreid esete miatt, meg is értem, hogy félsz tőle... de suliban, vagy suli után fél vagy 1 órácskára esetleg tudnátok találkozni, és közben ugyan úgy tanulnál, vagy jobban,és így bizti jó hatással lenne rád a srác, és apukád is esetleg a tanulás miatt jobban befogadná a fiút. vagy menj el úgy moziba, hogy barátnők, és az a fiú esetleg.. nem tudom mit kéne pontosan csinálni ilyen helyzetben :S ( azért sok sikert nektek)
2010. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát.... ez a mozis téma meg elmegyek a tesómnál ez be válik és akkor láthatom.., de ő szeretne nálunk jönni meg szeretné ha én is mennék náluk, vagy szeretne meglepni hogy eljöjjön ide és hozzon nekem 1 kis ajándékot meg ijenek...szóval...tanulok azzal nincs baj...csak apám olyan régiii... és ez nekünk olyan rossz meg olyan nehéz... egymás nélkül...:(
2010. jún. 20. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:

mondok neked valamit

16 éves voltam (most 18), és apám megmondta, hogy "amíg az én kenyerem eszed, addig semmilyen lánnyal nem ismerkedhetsz, csak suliba mehetsz, suli után meg dolgozhatsz, csajok/nők kizárva"

Én meg fogtam magam, összeszedtem a pénzem, albérletbe költöztem egy lánnyal, akivel azóta is együtt vagyunk. Egy hónap elteltével azonban apám megkeresett, és eljött hozzánk, és szó szerint könyörgött, hogy menjek haza, és csajozhatok is, tehát megtarthatom a barátnőm, csak menjek haza. (nem bántam, hogy haza hívott, nem sokáig bírtam volna pénzzel) Nekem pl ez jött be szülők ellen.

Haverom példája olcsóbb, mert ő azt csinálta, hogy mikor eltiltották, a szüleinek hazudta a sok rossz jegyet, meg szaktanárikat, és azt mondta, hogy "háát ha lehetne a barátnőm biztos sokkal jobb lenne, mert akkor lelkileg kiegyensúlyozott lennék" a szülei nagy nehezen engedték, hogy becsajozzon, csak most vigyáznia kell még, hogy ne szerezzen karókat.

2010. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Nem akarlak arra buzdiitani h olyat tegyél amit ne akarsz...csakis akkor monnd el a szüleidnek ha válallod a következményeket.. ugyanis tudd meg h ezzel h ha elmondod még nem lesz semmi megoldva..ha apukád nem akarja h barátod legyen akkor ugysem engedi meg elsöre! de például miután elmondtad neki megkkérheted a barátodat is h ö is kérje meg az engedélyt apukádtol... ha apukád ugymondd régimodi akk legyetekegykicsit ti is... mutads ki h szereted és h boldogak wagytok... egy apának az a legfontosabb h boldognak lássa a gyermekeit! ha igy sem jön össze és a barátod nem birja igy... akkor talán nem szeret igazán..:S én több mint egy hete nem találkoztam a abarátommal.. és egy ideig nem is fogunk walszeg... de welem wan és kitart melettem.(L)mert szeret.Sok sikert!

2010. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
elözö wagyok! értesits kérlek h mi lesz belöle
2010. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szijjasztok..beszéltem a barátommal is.. meg apámmal is megpróbáltam, próbáltam bele folyoni direkt a szerelem témába hátha el tudom, mondani, hogy az vagyok.. de mi előtt megtettem volna határozottam aztmondta szó szerint,hogy " meg ne tugyam, hogy fiúd van mert akkor annyi neked." hagytam is.....(ismerem) a barátommal beszéltem,és mondta nekem, hogy ha majd én a legtökéletesebbnek fogom érzni a pillanatot akkor mondjam el apámnak...bár azt is megbeszéltük,hogy akkor ki kell bírni a nehézperceket bármennyireisfáj nekünk és hogy lesz jobb is... de van mikor ki kell törnie neki is ésakkor meg kell mondani a magáét, hogy ki engedje a gőzt... és ezeket kell majd túlvészelnünk...de rem. sikerülni fog...
2010. jún. 21. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!