Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj, hogyan oldjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj, hogyan oldjam meg? Help

Figyelt kérdés

Segítsetek !!


Kezdek eléggé kétségbe esni:(


Valahogy megszoktam hogy az életem messze nem kiegyensúlyozott ..-ez már így van kb születésem óta ..néha jönnek jobb periódusok ..de az utóbbi időben az sem .Borzasztóan magányos vagyok.DE valahol sajnos magamnak való is.Ennek ellenére nem lehet mondani hogy időről időre nem próbálom meg h tanfolyam, sport, hobbi tevékenység révén új kapcsolatokat alakítsak ki,de valahogy mindig eredménytelen. Nyitott vagyok ,de akárki társasága sem nem kell .Rögtön meg is érzem ha valaki úgy keresi az én társaságom hogy "nincs ló jó a szamár is" alapon .


Most ott tartok hogy belebetegszem ebbe az állapotba ..

Korábban is többször műtöttek ,és minden betegség hátterében ott volt a lelki tényező.

A családdal jó a kapcsolat de 25 évesen ez nem elégít ki. A korábbi párkapcsolatomnak már rég vége, próbáltam nyitni ,lett is volna végre valaki aki tetszik nekem is ,de ugye a sors iróniája valamiért nála nem volt aktuális .Az ez egyetlen legjobbnak nevezhető barátnőm külföldtön él..Nem tudom mit tegyek, nagyon el vagyok keseredve ..

Jártam lélekbúvárnál is ..-önmagában ez nem oldja meg a problémám ,nem ad egészséget ,barátokat ,boldogsáot ,és még csak egy szebb kiegyensúlyozotabb élet perspektíváját sem .A helyzet iróniája ,hogy nem látszik rajtam ..sőt ..kifejezetten dekoratív,vidám ,kedves,'aki tarja mindenkiben a lelket' embernek tartanak ..DE én már ezt nem bírom sokáig .. (senki se látja senkit se érdekel igazán hogy belül őrlődök, a külvilágnak elég a felszín ..)- bizakodtam eddig ..hogy ez megoldódik ,tettem is érte ,de nem látom a kiutat :(:(:(


Kérlek írjatok !

Köszönöm..


2010. jún. 20. 01:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, de én is hasonló helyzetben voétam, annyival roszabbul, hogy én még meleg is lettem.

Míndíg próbáltam nyitni, kapcsolatokat kialakítani meg minden, de valahogy nem voltam olyan emlékezetes figura. Amikor dumáltam az emberekkel, hasonlóan mondták, hogy jól öltözöm, meg milyen kedves vagyok, hogy megkrédezem hogy mi van velük meg hasonló. De tényleg hogy velem mi van az a kutyát sem érdekelte. A párkapcsolatoknál persze nem volt sok sikerem csak lányoknál, de az sajnos nekem nem az igazi, pasiknál, mindíg mellélőttem és tök ciki volt.


Néhány év alatt, ha érzékeny az ember más emberekre nagyon sok mindent megtud róluk. A legtöben önzők, hiúak és csak saját maguk érdekli őket. De rengetegen vannak akik jó barátok is lehetnek.


Az a fordulópont ha lesz valaki meletted, a szerelmed. Mert akkor lesz kibe kapaszkodnod. Nálam ez volt a cél. Miután ez megvolt az életemet próbáltam helyrerakni (még nem sikerült) eljártam mindenhova és megpróbáltam közeli baráti kapcsolatokat kialakítani hetente legalább 20 emberrel találkkoztam és csak 3ból lett olyan barát akire számíthatok.


Hát igazából nemtudok segíteni, csak annyi erőt adni, hogy menj és találj valakit akit igazán szeretni tudsz, h meglesz próbálj rá támaszkodni persze ne úgy hogy teher legyél neki hanem belőle meríts erőt.


Az a fő hogy legyen miért mindíg küzdened, lehet az élet kiba@szik veled, de legyen erőd neked kib@szni az élettel.

2010. jún. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne hidd, hogy ezt egyik napról a másikra kell megoldanod és ha belátható időn belül nem sikerül, kudarcot vallottál. Sok mindenen átmentem azok közül, amiket leírtál, introvertált, filozofikus alkat voltam én is, és nagyjából hasonló látszatot keltettem mint te... Az alaptermészeted nem fog változni, de idővel rátalálsz önmagadra, az idő múlásával egyre magabiztosabb leszel, és ahogy ez megtörténik, egyre többen találnak majd rád is (nem csak azok, akiknek te "segíthetsz", hanem azok is, akik neked "segíthetnek"). Ne keseredj el, tudom, nagy klisé, és régebben a falnak mentem tőle, ha valakitől meghallottam, de a te problémád esetében (is) így van: idővel könnyebb lesz. Ahogy egyre több élettapasztalatot szerzel, megtanulod kezelni, hogy az emberek jelentős része valóban beéri a felszínnel, hogy a kapcsolatok bizonyos százaléka konkrét cél érdekében jön létre és a résztvevő feleket egyáltalán nem érdekli a másik érzelmi, lelki világa. Egy idő után elfogadod és nem fáj majd annyira, mint most. De lassan kialakul majd egy kör, akiknek fontos leszel, akikre számíthatsz, akikben bízhatsz és akikkel szinte mindent megbeszélhetsz. A leírtak alapján értelmes, érzékeny embernek tűnsz, hidd el, lesz majd, aki értékelje. Ne keseredj el és főleg, ne csinálj butaságot! Meg fogod találni, amit keresel :).
2010. jún. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!