Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Nem rég álmodtam azt, hogy más mászott rám és nem a szerelmem.Őt mindennél jobban szeretem és sosem csaltam meg, nem is fogom, meg ő se engem. Na de róla is álmodtam, ő csókolt meg nem más és most ebből lett egy kis veszekedés hogy én miért álmodtam másról. De ezért nem vágyok másra, meg nem fogom elhagyni. Mit csináljak hogy megnyugodjon? és kérlek normális választ írjatok, elég volt a rossz indulatú emberekből:/

Köszi:)

19/L


2011. júl. 18. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megint te. Semmi gond, 10 éve vagyok a párommal, imádom, kicsi babánk van. Előfordult, hogy álmomban mással voltam. Az álmokat nem lehet irányítani.
2011. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy ez csak egy egyszerű álom, nem jelent semmit. Ezt nem tudod irányítani.


Próbáld meg kiengesztelni valami kedvességgel.

2011. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De én aki nem ő volt, el is löktem, őt viszont nem. Lassan egy éve együtt vagyunk és azt akarom, hogy amíg élek velem legyen:)
2011. júl. 18. 21:18
 4/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálom:)
2011. júl. 18. 21:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Talán nem kellett volna elmesélned neki az álmodat. Te is tudod, hogy csak egy álom volt. Nagyon sokan még akkor sem beszélnek ilyesmiről a párjuknak, ha a való életben csinálják, és nem álmukban.

Majd megnyugszik, és te is meggondolod legközelebb, milyen álmot mesélsz el neki.

2011. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az ilyen álmok általában a rejtett vágyakat tükrözik. na mindegy. ezeket ne mondd el neki szerintem, én is kibuknék, még akkor is ha valójában alaptalan

17/L

2011. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De nincs semmilyen rejtett vágyam, ő meg amugy is tudja mit irok ide, mindent elmondok neki. Rá vágyok csak:) Végre valaki aki ennyire szeret:) csak bízzon bennem jobban mert nem akarok mást.
2011. júl. 18. 21:33
 8/11 anonim ***** válasza:
az álmokat nem lehet irányítani, és attól, hogy álmodban valaki mással voltál, az nem jelenti, h az életben is megtennéd/mást kívánsz. ezen nincs értelme kiakadni, de miért mondtad el neki?
2011. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindent elmondok neki. Nem azért, hogy féltékeny legyen, csak nincs titkom elötte, nem mintha ez akkora nagy dolog lenne, de szeretem ha mindenről tud. Ő is mindent elmond nekem.
2011. júl. 18. 22:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell mindent elmondani. Tudom, csak jót akarsz vele, minden érzelmet, gondolatot, eseményt megosztani, de sokszor akaratlanul is balul sül el, pl most is. Szelektálj az infók között, vagy feszültségben lesztek.

Az álmait meg senki sem tudja irányítani (én is álmodtam ilyeneket a kapcsolatunk elején, rosszul is éreztem magam miatta), de nekem se esne jól ha a párom ezzel állna elém. Enyhén kétértelmű, még ha nem is annak szánod.

2011. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!