Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Csak arra hajt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Csak arra hajt? Vagy valami ötlet hogy kiderítsem?

Figyelt kérdés

17éves lány és 23éves férfi közt lehet több mint szex, vagy csak annyit akar a pasi?

Már egy ideje ismerjük egymást de nem érzem rajta hogy akar e komolyabb dolgot...találkoztunk egyszer-kétszer nem volt az hogy túlságosan nyomulna, kedves volt mégsem érzem azt hogy nemcsak testileg akar...elbizonytalanodok néha...


2010. jún. 19. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a legnagyobb gondod?Apám ez a sok hülye kérdés.(hogy fűzzem be hogy csináljam stb)
2010. jún. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Húzd az időt, ha csak d..ni akar, akkor megunja hogy egy hónapig sincs semmi, aztán otthagy a fenébe.
2010. jún. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Várj, amíg kiderül, és várasd meg.
2010. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem a korkülönbségen múlik, természetesen lehet normális kapcsolat is ilyen idős emberek között. Eleinte én is csak azt éreztem a páromon, hogy meg akar dönteni és ennyi, még is együtt vagyunk több mint egy éve! :) Amit előttem is írtak, az a lényeg, hogy amíg nem vagy benne biztos, hogy ebből több lesz, addig ne feküdj le vele! Ha összejöttetek, és képes 1-2 hónapot várni, akkor nem valószínű, hogy csak erre kellenél neki. Nem mondom hogy ez alatt a pár hónap alatt nem fedezhetitek fel egymást testét, de tartsátok a fokozatosságot, és amíg nem érzed úgy, hogy kész vagy rá, addig ne feküdj le vele! :) Nálam ez bejött. Kb 1 hónapig kellett csak húznom, éreztette velem, hogy kellek neki, és nem csak erre! :) Közben többször is leállítottam, hogy "nem szeretném" és ő hősiesen tűrte, hogy csak fokozatosan kapott meg! :) 20/L
2010. jún. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hagyd, hogy megdugjon, és ha utána lelép, akkor csak megdugni akart. Ennél egyszerűbben nem lehet kideríteni a dolgot.
2010. jún. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szerintem kérdezd meg tőle, hogy milyen szándékai vannak vele, és figyeld alaposan a nonverbális jelzéseit. általában ez be szokott jönni.


mindenesetre ügyelj arra, hogy a viselkedése egyezzen azzal, amit mondott, tehát ha komoly kapcsolatot akar, akkor tiszteljen, szeressen, akarjon veled időt eltölteni, tartsa tiszteletben a kérésedet, az akaratodat, tekintsen egyenrangúnak a kapcsolatban, kérje ki a véleményedet dolgokról, legyen döntési lehetőséged mindenben.


ha nem így viselkedik, akkor a pasi még egy kefélést sem érdemel meg, nem hogy egy hosszú párkapcsolatot.


ja, és kérlek, húzass vele gumit. 17 évesen ne rombold szét hormonális fogamzásgátlással a szervezetedet. és persze, csak akkor feküdj le vele, amikor már TELJESEN megbízol benne, és TÉNYLEG akarod, hogy szexeljetek. érdemes sokáig pettingelni, hogy hozzászokj a szexualitáshoz.


és ne dőlj be az olyan süket rizsáknak, hogy "ha tényleg szeretsz, akkor lefekszel velem/leszopsz/hagyod, hogy a seggedbe dugjam. ez zsarolás és szexuális bántalmazás.


csak azt csinálj, ami NEKED JÓ.

2010. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!