Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EZT hogyan oldjam meg? HELP

Figyelt kérdés

2,5 éve megismerkedtem neten egy fiúval, rengeteget beszéltünk 6 órákat egyhuzamban szünet nélkül. Több hónapig ment a chet és kialakult köztünk látatlanba egyfajta vonzalom. A fiú nagyon mélyponton volt anyagilag is lelkileg is. Eltűnt előbukkant, ez ment párszor. Úgy gondoltam nem várok rá. Összejöttem egy fiúval, de még mindig a másikat szerettem. A másik eltűnt, és most ismét felbukkant, nem mertem neki elmondani h barátom van. Közölte h összeszedte magát és eljönne hozzám.

Gondolkodtam a barátomat szeretem, de nem akarom se megbántani se elveszíteni a másikat, hisz ő már több mint egy barát, Mit csináljak?


2010. jún. 19. 20:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ismerős a szitu... nekem is volt egy nagyon jó barátom, akit így ismertem meg, és szintén lelki roncs volt, utána a srác belémzúgott, és hát én is szerettem, de nem igazán "úgy"... neki nem barátnő kellett, hanem anyuka, vagy lelki támasz

szóval szerintem tartsd meg a barátod, és a lelkironcs maradjon a legeslegjobb fiúbarátod. de ha tovább mész vele, szerintem csakódni fogsz...

2010. jún. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Inkább hivd el a másikat találkozni és ha ugy érzed akkor rögtön szakits a másikkal, ne csapd be!
2010. jún. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem maradj a mostani pasiddal. Írtad, hogy a másik hol jelentkezik, hol eltűnik...most gondolj bele, milyen lenne, ha ezt megcsinálná akkor, amikor kapcsolatban vagytok...

Simán megteheti akkor is. Inkább legyél neki ott mindig, mint egy lelki támasz, akivel mindig tud beszélni meg elmondhatja a problémáit, de szerintem ne járj vele.

Persze ezt te érzed.

2010. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az ediggi hasznos tanácsokat, de még várok:D
2010. jún. 21. 10:31
 15/15 anonim ***** válasza:
Ó Babám, ki ne találd már, hogy chaten zúgtál bele valakibe, 0 személyes találkozással, és ezen rágódsz. Éld inkább a valódi életet, valódi férfival.
2010. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!