Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok az olyan fiúkról, akik nem igazán követnek "divatot"?

Figyelt kérdés

Tehát pl. én nem követek semmi ilyen őrületet, nem vagyok része egy szubkultúrának sem. Ez nem azt jeletni, hogy szarok a ruháim, csak azt, hogy azt hordok ami NEKEM tetszik (póló/farmer, jó időben valami térdnadrág). A frizurám is csak "normális" rövid v középhosszú, semmi különleges (annyi srácnál látok ilyen tucat, divatb*zis hajat, hogy kész...)

Ez nálatok jelenthet valami hátrányt? Úgy értem, hogy az ilyenek mint én, esetleg már túl "átlagosnak", unalmasnak tűnnek nektek, vagy ilyesmi? Tudom, hogy van ez a rutinválasz, hogy "a belső számít", node első ránézésre az nem látszik. :)

F/19


2010. jún. 19. 19:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem hátrány pont hogy én is ilyen srácokat keresek, csak kevés van belőletek. :P

Én is hasonló vagyok csak lányba. Olyan ruhákat hordok amik engem tükröznek, és ha nem az utolsó divat szerintiek az se érdekel. Ennek ellenére (vagy pont emiatt) szépnek találnak és én is meg vagyok elégedve magammal, és ez a fontos. Nem számít mások véleménye, hordj olyan ruhákat amikben jól érzed magad.

17L

2010. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Egész budapest tele van ilyen idiótákkal, a tökbevágós-gatyás-tornacipős-vasaltfejű idióták állnak a téren a hidrogénszőke-agyonb@szott-p!csa barátnőjükkel, a csaj a srác farzsebében és fordítva és nyalják egymást és hányok tőlük-.-'

Nem ez számít. Ez egyre inkább taszító, maradj normális.

2010. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem annál jobban néz ki egy férfi, minél szolidabb.
2010. jún. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

21:37, ha van kedved beszélgetni nyugodtan írj privit. Én nem tudok :P

2010. jún. 22. 16:03
 25/25 anonim ***** válasza:
Én 1 Szőke hosszúhajú antiszociális 15 éves srác vagyok xD Kinek jövök be? :D
2010. jún. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!