Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok az olyan fiúkról, akik nem igazán követnek "divatot"?

Figyelt kérdés

Tehát pl. én nem követek semmi ilyen őrületet, nem vagyok része egy szubkultúrának sem. Ez nem azt jeletni, hogy szarok a ruháim, csak azt, hogy azt hordok ami NEKEM tetszik (póló/farmer, jó időben valami térdnadrág). A frizurám is csak "normális" rövid v középhosszú, semmi különleges (annyi srácnál látok ilyen tucat, divatb*zis hajat, hogy kész...)

Ez nálatok jelenthet valami hátrányt? Úgy értem, hogy az ilyenek mint én, esetleg már túl "átlagosnak", unalmasnak tűnnek nektek, vagy ilyesmi? Tudom, hogy van ez a rutinválasz, hogy "a belső számít", node első ránézésre az nem látszik. :)

F/19


2010. jún. 19. 19:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem taszít, ha egy férfin látszik, hogy nagyon meg van komponálva a külseje. Elég, ha ápolt és nem szakadt.
2010. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A normális lányoknak a normális pasik jönnek be, ennyi. Van olyan lány aki az emosokra bukik, van aki a gothokra, de van olyan, aki rühelli az összes szubkultúrát - na nekik te fogsz bejönni.
2010. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg pont te teszed jól. falra tudnék mászni az ilyen divatbziktól.-.- ezzel a tökéletesen belőtt séróval, szűk gatyában meg tornacipőben rohangálnak, és azt hiszik h ők a legszebbek.-.- rettenet.-.-

vegyél fel csak azt, amit te jónak látsz.(:

2010. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Énse követem a divatot, nem vok az a tipikus cicafiú, divatbuzzi, de azér próbálok jól ki nézni. a hajamat énis felállitom, de én inkább ilyen beckhamesre szoktam. amúgy csak a plázacicáknak jönnek be főleg ezek.
2010. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Na és? Én sem követem a divatot, csak megpróbálok csinosan öltözködni, még ha turkálóból vagy kínaiból is vásárlok néha. Különben is el nem tudom képzelni, egyesek hogy képesek 10 ezreket egy szem ruhára költeni.

19/l

2010. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
nálam mindig a legátlagosabb fiúk a legvonzóbbak..:)
2010. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolok róluk? Hogy ők normálisak. Nekem legalábbis biztosan, mert én letojom a divatot, olyat viselek, ami az alkatomnak megfelel, és szerintem jól áll.

Férfiaknak könnyebb, egy farmer és egy póló/ing minden fiún jól áll. :) Vagyis szerintem ennyi elég, ne a külsejében legyen egyedi, azzal csak a hiányzó belső értékeit kompenzálja.

21L

2010. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Kössz az eddigieket. Sajnos én nem ezt tapasztaltam, de jó látni, hogy nincs veszve a remény :)
2010. jún. 19. 19:50
 9/25 anonim ***** válasza:
Mi viszont túl vagyunk a hozzád illő korosztályon:P
2010. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem az ilyen agyonzselézett, szűknadrágos stb stb fiúk taszítanak, najó könyveljük el annak, hogy még nincs kifejledt ízlésük, és kiakarnak valamivel tűnni.

Szerintem a poló meg farmer oké, legalábbis szerintem a társadalom által elfogadott és nem unalmasnak ítélt párosítás. :P Engem csak az taszít ha koszos, vagy ha büdös valaki...

20/L

2010. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!