Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok az olyan fiúkról, akik nem igazán követnek "divatot"?

Figyelt kérdés

Tehát pl. én nem követek semmi ilyen őrületet, nem vagyok része egy szubkultúrának sem. Ez nem azt jeletni, hogy szarok a ruháim, csak azt, hogy azt hordok ami NEKEM tetszik (póló/farmer, jó időben valami térdnadrág). A frizurám is csak "normális" rövid v középhosszú, semmi különleges (annyi srácnál látok ilyen tucat, divatb*zis hajat, hogy kész...)

Ez nálatok jelenthet valami hátrányt? Úgy értem, hogy az ilyenek mint én, esetleg már túl "átlagosnak", unalmasnak tűnnek nektek, vagy ilyesmi? Tudom, hogy van ez a rutinválasz, hogy "a belső számít", node első ránézésre az nem látszik. :)

F/19


2010. jún. 19. 19:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj Kedves Kérdező, hogy a mi korunkban még túl sok a divatmajom, és az értük bolonduló csajok (sőt, még a kislányos rajongás is bennük van néhány pasi iránt).

Keress olyan lányt, aki rühelli az összes "szubkulturát", én soha nem voltam emo, neonáci stb. és mégis mindenhova be tudtam illeszkedni, 15 éves korom óta van egy hozzám hasonló barátnőm. A válasz: NEM vagy hátrányban ;)

2010. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Hát, én nem tudtam sehova sem beilleszkedni, de ez az én bajom. :) Egyszerűen csal megyek az utcán vagy akárhol és szép lányokat 99%ban ilyen partiarcok meg kivagyokok mellett látok...
2010. jún. 19. 20:26
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Elég érdekes helyen lakhatsz, kovácsold előnnyé a stílusfüggetlenségedet, te bármelyik társasághoz csatlakozhatsz. Ha szerinted a jó csajok őket övetik, akik vagy nem néztél szét elég jól, vagy érdekes helyen lakhatsz. Én már anno úgy választottam barátnőt, hogy a belsőjéért szerettem meg, külsőre csak kicsivel az átlag feletti, idővel zúgtam bele. Remélem te nem egy nőideált keresel, bár én még olyan "divatmentes" csajokat is ismerek, akik akár a legújabb playboy címlapján is kacsingathatna.
2010. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Nem, én egy szép (ez ugye relatív, de nem betonoztam be így, hogy szőkekékszeműmittudomén) 15-21 év, közötti normális lánynak örülnék, aki magát adja, és ugyan ezt várja tőlem is... khmm

Na de várom a többi választ, ha lesz :). Köszönöm az eddigieket.

2010. jún. 19. 21:19
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ilyenek jönnek be, csak hát errefelé kevés van belőlük, főleg ebben a korosztályban. Az ápoltság azért számít,de nem érdekel, hogy divatos a ruha amiben van, vagy sem, csak legyen ízléses. Próbálom mellőzni az előítéleteket, de azért a rózsaszín V kivágású feszülős pólos....hmm...pasikról:) így is megvan. Szerintem ha valaki annyira tartozik egy csoporthoz/stílushoz/szubkultúrához, akkor csak nagyon kevés esetben tudja teljesen önmagát adni.Legyen őszinte és lehessen vele beszélni, meg azért az átlagos külső legalább legyen meg, több nem kell.

15/l (szőkekékszemű:D)

2010. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Így van Kedves utolsó. Azért vagyok ilyen, mert ilyen vagyok. Nekem ez tetszik, nem fogok olyat hordani, amit nem szeretnék, csak azért mert menő vagy "művészi" vagy mit tudom én milyen hatást kelt. Ápoltnak meg ápolt vagyok.
2010. jún. 20. 19:17
 17/25 anonim ***** válasza:
nekem inkább a belső számít
2010. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Engem az agyonsminkelt, csőnadrágos lányok taszítanak! Nah van olyan aki nem hord olyat? :D
2010. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell egyetlen szubkultúrába sem tartozni ahhoz, h vki egyéniség legyen vagy igényesen öltözködjön, de simán lehet, h nálad ezek is hiányoznak, azért nincs csajod.
2010. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

azt gondolom, hogy jól teszik

14/L

2010. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!