Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most normális hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most normális hogy tetszik amellett, hogy van pasim? Vagy nem az?

Figyelt kérdés

Van barátom már 8hónapja, szeretem. De az osztályomba jár egy roma srác, aki nekem bejön és tetszik is. DE jövőre nem lesz az osztálytársam mert megbukott.

Meghát 1.nem is járhatnék vele 2.nem jövök be neki 3.elég zűrös a srác (drog...)


2010. jún. 19. 17:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

nahát, gyönyörű példány választottál ki tetszésed tárgyául... :S csupa olyan tulajdonságai vannak, ami miatt a szüleid hamar családtagnak szeretnék tekinteni. :D

1. roma

2. drogos

3. bukott szamár

2010. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Sajnállak titeket. A korlátoltság nagyon meg tudja nyomorítani az ember életét."


Korlátoltság vagy sem, a magyarok többsége így van vele. Én is. vannak normális romák (mondjuk ez az említett attól igen messze van), de járni eggyel sem járnék, legyen akármilyen normális, jóképű. Volt már olyan, aki akart tőlem valamit, elutasítottam, bár természetesen vagyok annyira tapintatos, hogy nem a származását hoztam fel okként.

A legtöbb romacsalád egész más felfogásban él, mint egy átlagos magyar család. Ha a családjuk egy tagja épp normális is, azzal igenis számolni kell, hogy mind nem mintaszerű életet él és náluk erősek a családi kötelékek, ami nem minden esetben pozitívum...

2010. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

,,Nem kéne ilyen ocsmány lelkivilágú,bunkó válaszolóknak ide jönni!"

Írnék egy tizenöt-húsz soros monológot arról, hogy miért undorítóak a cigányok, és hogy vajon miért vagy egy moszat értelmi szintjén, de sajnos nagyon álmos vagyok. Ha erre válaszolsz, holnap megírom.

Szia.

2010. jún. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Rendben,akkor indokold meg,miért vagyok egy moszat értelmi szintjén,kíváncsian várom.Te biztosan megmondod majd.Üdv.!
2010. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Najó. A kérdésemmel nem az volt a célom, hogy most itt elkezdődjön egy rasszista balhé.

Szerintem vannak normális, okos romák is.

Felesleges balhézni.

2010. jún. 20. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!