Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most normális hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most normális hogy tetszik amellett, hogy van pasim? Vagy nem az?

Figyelt kérdés

Van barátom már 8hónapja, szeretem. De az osztályomba jár egy roma srác, aki nekem bejön és tetszik is. DE jövőre nem lesz az osztálytársam mert megbukott.

Meghát 1.nem is járhatnék vele 2.nem jövök be neki 3.elég zűrös a srác (drog...)


2010. jún. 19. 17:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
A barátodnak is biztos tetszik más csaj. A szerelemtől nem vakulunk meg. Az más, ha már megcsalásig megy valaki, de amíg nincs se érzelem se testiség addig nézelődni szabad;) Ez olyan, hogy az utcán megnézel egy jó pasit. Attól még szereted a barátod.
2010. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

"származása miatt tudod, hogy nem lehetsz vele".....


Sajnállak titeket. A kroltátoltság nagyon meg tudja nyomorítani az ember életét.


Kérdezőnek:nagyon jó, hogy ezt felismerted és kimondtad.Ne ess kétségbe, ez nem azt jelenti, hogy szakítanod kell, nem KELL semmit tenned. AZ én véleményem azonban az, hogy ha valaki más megtetszhet, akkor nem egy szenvedélyes szerelmi szakaszban van a meglévő kapcsolatod. De fiatal vagy még, valószínűleg nem ez az utsó kapcsolatod. Ezzel a helyzettel szerintem flesleges bármit tenni, a dolgok maguktól elrendeződnek. Ha halálosan szerelmes lennél a másik fiúba, na akkor más lenne a helyzet.De most még csak tetszik.

2010. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
kroltátoltság:))))Vicces, hogy ezt írtam. Korlátoltság.
2010. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

amugy mindig extra hangosan köszön rám a srác, és köszönésnél mindig kimondja a nevemet is.

Az unokabátyja is roma, őt nem ismerem úgy, de őis mindig köszön, meg amikor pl. együtt utazunk hazafele akkor jófejkednek nekem.

Amugy a srác mindig pofákat vág a pasimra amikor látja és mindig motyog valamit rá az orra alatt...

DE amugy a cigány srácok vajon hogy udvarolhatnak pl: egy magyar lánynak???? szerintetek??? Vagy hogyan mutatják ki h tetszik nekik???

2010. jún. 19. 18:15
 15/25 anonim ***** válasza:
Maga Kérdező írta ezt le így konkrétan,nem más mondta Neki,csak idézett-innentől miért is nevezel számodra ismeretlen embereket korlátoltnak?A véleményed többi részével teljesen egyetértek egyébként.
2010. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Kérdező,Te pedig megint a srácon agyalsz.Holott csak tetszik elvileg.
2010. jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

nem agyalok...csak kérdeztem:(

gondoltam ha erről beszélünk akkor kérdezek még párat, ami régóta érdekel:$ de bocs akkor

2010. jún. 19. 18:21
 18/25 anonim ***** válasza:
Semmi baj,de figyelj már,a romák pont ugyanúgy udvarolnak,mint bárki más.Szóval ez közös az emberekben,hovatartozástól függetlenül.Ha szemez Veled,udvarias,kedves,barátságos,gyakran élcelődik,poénkodik Veled.
2010. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ez csak fake, ugye?!

Nem kéne, ilyen ocsmány, céltalan kérdéseket feltenni. Belegondolni is undorító.

2010. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem kéne ilyen ocsmány lelkivilágú,bunkó válaszolóknak ide jönni!
2010. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!